18.1 C
Nitra
nedeľa, 23 júna, 2024

Naši odborníci to myslia vážne, a Slovensko sa baví. Pri tých ich nezmysloch to však inak ani nejde

Hlavný hygienik a jeho kumpáni na ÚVZ spolu s vládnymi „odborníkmi“ už vymysleli nejednu hlúposť, nad ktorou logicky zmýšľajúci človek iba krúti hlavou. Smutné však je, že títo ľudia nielenže vymýšľajú stále nové a nové hlúposti, ale nimi doslova ničia životy mnohým Slovákom.

Nikto asi nepopiera, že COVID-19 je pandémia, pred ktorou je potrebné chrániť sa. Ale aj ochrana pred zákerným vírusom musím mať logiku. Tú by ste však v mnohých nariadeniach hlavného hygienika Jána Mikasa, jeho podriadených na Úrade verejného zdravotníctva, ale aj u konzília „odborníkov“, ktorí radia vláde, hľadali márne. Okrem toho, že ich nariadenia sú nie raz doslova na smiech, tak by sa nad tým, čo títo ľudia vymysleli určite čudovali aj psychiatri. A keďže humor je korením života, práve z tejto stránky sa na to v statuse pozrela i Zuzana Lešková.

Otvárajú sa všetky prevádzky služieb, rozšíri sa režim základ

Logika našich vládnych „odborníkov“. Choré hlavy, choré výmysly

Slová na obrázku presne vystihujú to, aké nezmyselné nariadenia vydávajú ľudia, ktorí riadia boj s pandémiou. Prirodzene, Slováci to v diskusii nezabudli aj náležite okomentovať. „Logika našich vládnych „odborníkov“. Choré hlavy, choré výmysly,“ skonštatovala Silvia Mikušová. „Zbohom zdravý rozum,“ napísala Diana Kamenická. „Kua pravda,“ pridáva Michal Ezechiel Borža. „Strašné a pravdivé,“ netají Jolana Huková.

„Test do práce platí 7 dní, test na lyžovanie na čerstvom vzduchu 2 dni, ale až od stredy. Inde vás nepustia ani s testom. Svet podľa konzília Pfizer bláznov,“ pokračuje v opise „úžasných“ nariadení Oto Baláž.

Je to možné? Veselica v ČERVENEJ Nitre. Vodu kážu, víno pijú?

„Mám pocit, že konzílium sa náramne zabáva pri ich nariadeniach a ako ich ľudia rešpektujú pod sankciami,“ netají Eva Kozmálová Stachová. „To je banda kokotov. A smutné je na tom, že polovica národa im to žerie,“ nedáva si pred ústa servítku Tibor Bazsalovics. „Toto by ani divé svine nevymysleli,“ myslí si Marti FečKuky..

YouTube video

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články