26.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Neuveríte: Matovičov mediálny poradca chodil s COVIDOM medzi ľudí! Koho stihol nakaziť?

Určite poznáte to príslovie, že „Čo nie je dovolené volovi, to je dovolené Bohovi“. A presne toto platí o správaní sa Igora Matoviča a „jeho ľudí“. Na nezodpovednosť jedného z nich doplatil podpredseda Smeru-SD Ladislav Kamenický, ktorý musí zostať doma v karanténe.

Exminister financií doplatil na to, že bol v diskusnej relácii s Igorom Matovičom. S ním bol aj jeho „mediálny“ poradca, ktorý mal podozrenie na COVID-19! Ladislav Kamenický sa to, že bol v kontakte s pozitívnou sobou dozvedel v sobotu večer. Poradne kritiku si za to odniesol Igor Matovič nielen v statuse samotného Ladislava Kamenického, ale aj v statuse Ľuboša Blahu.

Matovičov „pusipajtáš“ ohrozil celé televízie aj politikov

Kamenický priznáva, že vo štvrtok a v sobotu absolvoval dve diskusnej relácie spolu s Igorom Matovičom, ktorého sprevádzal jeho „mediálny“ poradca. „Som v karanténe,“ oznámil podpredseda Smeru-SD s tým, že ho najviac mrzí to, že sa v nedeľu nezúčastní v Rimavskej Sobote čapicového protestu. „V sobotu večer, deň pred Čapicovým protestom, mi tento pán oznámil, že má pozitívny PCR test. Vzhľadom na to, že bol so mnou v kontakte, musím zostať minimálne 5 dní v karanténe a protestu sa nemôžem zúčastniť. Ľudsky nechápem, keď si nechal robiť PCR test, načo potom išiel do relácií a nepočkal na výsledky PCR testu!“ napísal v statuse Ladislav Kamenický. Prirodzene, nahnevaný bol aj jeho stranícky kolega Ľuboš Blaha, podľa ktorého tu takéto niečo ešte nebolo! „Matovičov mediálny poradca má Covid. Nebudem písať meno, lebo ide o jeho zdravotný stav – nazvime ho teda pracovne Igorov pusipajtáš,“ píše v úvode Blaha, podľa ktorého tento „pusipajtáš“ ohrozil celé televízie aj politikov, čo tam boli.

Exminister Krajčí to povedal na plné ústa: „Očkovaní, a my to veľmi dobre vieme, vírus roznášajú!“ (VIDEO)

„A to aj napriek tomu, že mal podozrenie, že môže mať Covid a čakal na výsledok testu. Načo tam preboha liezol? Ako je možné, že sa medzi absolvovaním testu a čakaním na výsledok trepal von?“ pýta sa podpredseda Smeru-SD. „Ale teraz príde to najlepšie. Pozrel som si stenu tohto poradcu a tam sa tento známy liberálik pýši tým, že je „FULLY VACCINATED“. Ešte aj informácie o svojich zdravotných zákrokoch si vycapuje v angličtine. Detičky Ameriky to už inak ani nevedia…,“ konštatuje sarkasticky Blaha.

Exminister Krajčí to povedal na plné ústa…

Prečo na zaočkovaných iné pravidlá ako na nezaočkovaných?

Pointa je ale podľa Blahu inde. „Ako je možné, že tuná Igorov pusipajtáš je plne zaočkovaný, no napriek tomu dostal Covid a ešte ho aj roznáša? Aký to dáva zmysel? Veď tu celé mesiace Matovičovci vyhukujú, že vakcína je úsmev, sloboda a tak. Vraj ťa má chrániť a vďaka nej sa stávaš nadčlovekom. Dokonca ani na testíky nemusíš chodiť, keď máš dve včeličky – na tie musia chodiť iba tí hnusní podľudia, čo včeličku nemajú. Ten „dobytok“, čo má iný názor!“ pritvrdzuje smerák svoj pohľad na vec.

Imunita po prekonaní infekcie, alebo po vakcíne – čo je silnejšie?

„Igorov pusipajtáš je krásny učebnicový príklad, že aj zaočkovaní môžu dostať Covid. A že ho môžu šíriť. Tak prečo na nich platia iné pravidlá ako na nezaočkovaných?“ pýta sa opäť Blaha, ktorého bude zaujímať aj to, či bude teraz Matovič päť dní v karanténe. Tak ako každý iný Slovák. „So svojím pusipajtášom boli hlava na hlave, slina na sline. Jasný – kontakt. A zjavne je úplne jedno, či je Matovič zaočkovaný alebo nie, pretože sám jeho mediálny poradca je dôkazom, že to šíria aj zaočkovaní. Ak Matovič budúci týždeň pôjde do práce, tak ohrozí všetkých naokolo. Tak čo, Igorko – ideš zamorovať? A kedy si urobíš poriadok s pusipajtášmi?“ pýta sa na samý záver Ľuboš Blaha svojho úhlavného nepriateľa a šéfa OĽaNO Igora Matoviča.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články