16.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Na čele štátu stojí podvodníčka. Volebná podvodníčka, konštatuje Blaha na margo našej prezidentky (VIDEO)

O „obrannej“ zmluve Slovenska s USA sa toho už popísalo a nahovorilo dosť. Zvykne sa však vravieť, že lepšie je raz vidieť ako stokrát počuť. A práve na to vsadil v zostrihu videa podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha, jeden z najväčších kritikov „našej“ prezidentky Zuzany Čaputovej.

Možno to bolo natočené na nejakej inej planéte a v inom storočí

„Je to Zuzana Č. ano nie?“ pýta sa hneď v úvode Blaha, ktorý vzápätí priznáva, že toto video mu vraj „pristálo“ v poštovej schránke. „Priatelia, aby po mne zase neštekala prezidentka Čaputová, pomôžte mi identifikovať osobu, čo je na videu. Je to Zuzana Čaputová? Alebo Braňo Mojsej? Alebo Stifflerova máma? Povedzte, ja už si ani netrúfam povedať,“ konštatuje tajnostkársky smerák, ktorý sarkasticky pokračuje ďalej: „Je to natočené pred prezidentskými voľbami? Podľa všetkého áno, ale ja už radšej nič nehovorím – možno to bolo natočené na nejakej inej planéte a v inom storočí.“ A aby toho nebolo málo, kladie Blaha aj ďalšie záhadné otázky. „A prosím vás, hovorí tam tá neidentifikovaná blondína na videu, že nie je za americké základne na slovenskom území? A ešte ju tam za to aj vytlieskajú, že? Dobre vidím?“

Prezidentka vraj vyslovila 10 nebezpečných hoaxov. Pani Čaputová, klamete a šírite nenávisť. Už stačilo. Slovensko vám odkazuje – vypnite sa! Odkazuje Blaha

„Ja len, že osoba s hlasom podobným tej osobe na videu pred pár dňami americké základne na Slovensku podpísala – a urobila to tak zhurta, akoby ju platila sama Amerika,“ robí sa „hlúpučkým“ Blaha a dodáva: „A áno, chápem, že najnovšou výhovorkou amerických agentov na Slovensku je, že ak si Američania nepostavia vlastnú základňu, ale len preberú kontrolou nad tými, ktoré už postavili Slováci – tak to akože nie je americká základňa. Ale takúto hlúposť by hádam nevyslovila prezidentka republiky, že nie? Ak je niečo základňa, tak je to základňa. A ak to kontrolujú Američania, tak je to americká základňa. Či nie?“ Blahu však jeho sarkazmus neopúšťa ani ďalej. „Možnože niekto vystrihol, ako Čaputová predtým povedala niečo v reči kmeňa Zulu, neviem,“ pridal na margo 11 sekundového videa.

Pani Čaputová, riešte problémy ľudí, od toho ste platená! Odkazuje hlave štátu Blaha

Je to na tom videu Čaputová, ktorá podpísala americké základne?

„Naposledy sa Čaputová vyhovárala, že som niečo vystrihol, ponúkla celý záznam a ten kompletne potvrdil, že som nevystrihol nič dôležité. A ona jasne povedala, že by DCA s USA nepodpísala. Ale už som opatrnejší. Nechám si poradiť od vás, priatelia. Prosím, povedzte – je to na tom videu Čaputová? Hovorí, že je proti základniam Američanov? Nechá sa pri tom vytlieskať? A bola to ona, kto podpísal americké základne?“ kladie podpredseda Smeru-SD v závere opäť niekoľko „zákerných“ otázok.

„Ak áno, prosím, šírte toto video. Je to ďalší dôkaz, že na čele štátu stojí podvodníčka. Volebná podvodníčka. Klamárka a farizejka. A teraz poprosím ďalších stopäťdesiat článkov v SME a Denníku N, ako ma treba zavrieť a ako strašne ubližujem kvetinke v paláci, ďakujem vopred,“ zakončil Ľuboš Blaha svoj status tak, ako ho začal – sarkasticky. Alebo žeby ani nie?

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články