16.1 C
Nitra
nedeľa, 23 júna, 2024

Krúpa v živom vysielaní už úplne prerazil morálne dno. „Je to odporný, arogantný, primitívny krčmový hulvát,“ odkazujú ľudia. (VIDEO)

Vyhraj voľby, môžeš všetko! Alebo – Čo oči nevidia, to srdce nebolí! Aj takto by sa dalo v stručnosti charakterizovať to, čo predviedol v nedeľu pred a počas nakrúcania diskusnej relácie na STV O päť minút dvanásť poslanec za OĽaNO Juraj Krúpa. Stručne povedané, správal sa tam ako neokrôchanec.

Po posledných voľbách víťazné OĽaNO sa prezentuje správaním hodným štamgasta štvrtej cenovej skupiny pred záverečnou. Urážky a hulvátske správanie sa tiahne ich vládnutím od začiatku, ba v ostatných dňoch a týždňoch sa ešte stupňuje. Ak sa hovorí, že ryba smrdí od hlavy, tak v prípade OĽaNO to platí niekoľkonásobne. Ich hulvátske správanie nevidí len ten, kto nechce. Stane sa však aj to, že to robia „poza bučky“, v anonymite, respektíve tak, že si to človek ani len nevšimne. Na škodu veci. To, čo predviedol v nedeľu na obed poslanec Národnej rady za OĽaNO a tiež predseda branno-bezpečnostného výboru Juraj Krúpa, je vrchol arogancie.

Pred televíznou reláciou vyvolal arogantný Krúpa konflikt

O správaní „pána“ poslanca písal v statuse aj politický analytik, historik a tiež neúspešný kandidát na prezidenta Eduard Chmelár, podľa ktorého je Juraj Krúpa hulvát non plus ultra, ale pozornosti to neušlo ani podpredsedovi strany Hlas-SD Matúšovi Šutajovi Eštokovi, ktorý Krúpove „inteligentné“ vystúpenie „zvečnil“ v zostrihu videa. „To, čo si dnes dovolil predseda Výboru NR SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa v živom vysielaní RTVS, preráža akékoľvek mysliteľné dno politickej diskusie. Voči jedným z najkultivovanejších poslancov opozície Petrovi Kmecovi a Mariánovi Kérymu sa zachoval ako ten posledný grobian, a to spôsobom, akí si nedovolia ani fašisti,“ konštatuje hneď v úvode Chmelár, podľa ktorého je príznačné, že médiá o tomto incidente mlčia, aby nenarušili imidž vládnej koalície. Konflikt ale rozdúchal Krúpa už pred reláciou.

Eduard Chmelár: Poslanec za OĽANO Juraj Krúpa je hulvát non plus ultra!

„Moderátor nás pár minút pred začiatkom relácie informoval, že by sa chcel dotknúť aj škandálu zneužívania NAKA na politické ciele, ktorý vytiahol na našej piatkovej tlačovej konferencii Robert Fico. Poslanec Krúpa zareagoval extrémne podráždene s otázkou „Koho zaujímajú tie smerácke sračky?!“ Na to som sa voči tomu ohradil a povedal som mu, že ako sa to vyjadruje, pretože ide o veľmi dôležitú celospoločenskú tému,“ opisuje smerák Marián Kéry začiatok incidentu. „Na to Krúpa povedal, že to môže zaujímať tak smeráckych mafiánov a tykal mi. Na to som sa ohradil, že my sme si nepotykali, ale jeho odpoveď bola, že on taká komu uzná za vhodné. Tým sme to relatívne uzavreli,“ dodal Kéry, ktorý si na záver relácie s Krúpom ani nepodal ruku a odišiel preč.

Súmrak neoliberalizmu, komentuje Róbert Merva

O čom to splieta tento panák, schovaj sa tam materi niekde…

Svoju „inteligenciu“ a aroganciu ale predviedol Krúpa aj v živom vysielaní. Na pokojnú a vecnú argumentáciu poslanca a bývalého veľvyslanca v USA Petra Kmeca totiž Krúpa zareagoval slovami „o čom to splieta tento panák“, ba neskôr mu povedal doslova: „…no schovaj sa tam materi niekde“. Keď sa Marián Kéry zastal svojho kolegu so slovami „Čo si to dovoľujete??“, Krúpa nelenil a pridal ešte urážku, že sú „kremeľskí bratia“. A čo na to moderátor Makara? Ten strčil hlavu do piesku, tváril sa že nič nepočul, takže jeho správanie bolo mimoriadne neprofesionálne.  „Ak bude nabudúce minister Korčok hovoriť o opozícii ako o žumpe, nech sa pozrie najprv do tej svojej. To je proste príšerné, ako sa správajú. Ja si pamätám Mečiara, pamätám si Dzurindu, ale takáto arogancia moci tu ešte nebola,“ skonštatoval na margo trápneho a arogantného Krúpovho vystúpenia Eduard Chmelár.

Matovič sa opäť predviedol. A čo ľudia? Klasika, opäť to od nich parádne schytal

A čo na to ľudia? Tí „majstra sveta“ Krúpu vôbec nešetrili. „Krúpa, mne keby si urazil mamu, tak sa už s tými rukami nenaješ,“ odkázal mu Viliam Ondrejovič. „Človek, ktorý dostal 1800 hlasov vo voľbách (verím že teraz by ich už ani toľko nebolo), vo voľbách z päťmiliónovej krajiny a teraz sa tu ide hrať na nejakého hovorcu, „žalobcu ľudu, osloboditeľa“. Že mu vôbec niekto dá priestor bľabotať v TV. Zapredanec z lóve je možné všetko! Je veľký hrdina za dverami a vzápätí je dos..aný a prosí psychopata o ochranku,“ napísal Miroslav Líška.

Čoho sa za ten rok a pol chytil, to doj*babral, povedal Slávik o Matovičovi a odpálil tým bombu diskusií. TOTO ale asi nečakal (VIDEO)

Ťažké morálne dno, kam sme sa to dopracovali?

„Pane Bože, tak to je morálne dno! A redaktor ďalej v STV… a pán Krupa, (s 1864 voličskými hlasmi (vaša mater sa môže za vás hanbiť! Obaja oponenti mali odísť, veď po takejto vete by som tam nezostala ani minútu!“ skonštatovala Aninka Botošová. „Krúpa = je jeden primitívny arogantný krčmový hulvát. A tohoto človeka platíme z našich daní cca 5000 eur mesačne… Je toto normálne?“ pýta sa Michal Čado. „Krúpa z OĽaNO je odporný, arogantný, primitívny človek, vzorový predstaviteľ svojho hnutia. Vy, čo ste si ho volili, si toto jeho vystúpenie púšťate každý deň a otĺkajte si hlavu o stenu,“ nedával si servítku pred ústa Vlado Žeňuch. „Takýto primitivizmus v Národnej rade a už sa neštíti ani v priamom prenose… s takým sedlákom by som už v diskusii ani nepokračovala… neskutočne úbohé na poslanca… a toto zastupuje občanov Slovenska??“ nechápe Beáta Krajčírovičová.

„Pri takomto vyjadrení Krúpu sa mali zdvihnúť a odísť z vysielania!! A potom sa koaličníci čudujú, že im ľudia nevedia prísť na meno!“ zamýšľa sa Elena Jančulová.

Nuž, čo k tomu celému povedať?

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články