10.1 C
Nitra
sobota, 2 marca, 2024

Matovič chcel byť opäť IN, no od ľudí sa zase dočkal iba… Na to, kam ho posielajú, si ale už zrejme zvykol

Šéf OĽaNO Igor Matovič zrejme asi zabudol, že už nie je premiérom, ba nie je ani ministrom zdravotníctva. Napriek tomu stále posiela ľudí očkovať sa experimentálnymi vakcínami akoby to bola jediná spása pred COVID-19. Žiaľ, nielenže sa ukazuje, že nie je, navyše dnes ešte vôbec nikto netuší, vrátane jej výrobcov, čo sa stane s telom zaočkovaného človeka po niekoľkých rokoch.

Nútenie ľudí do zaočkovania sa experimentálnymi vakcínami, a stať sa tak pokusným objektom bohatnúcich farma firiem, je už doslova nechutné. Nielen núkanie peňazí, ale aj vyhrážanie sa a nútenie k povinnej vakcinácii sa už stali denným koloritom našich politikov a mainstreamových médií. Šéf OĽaNO Igor Matovič sa opäť rozhodol cez svoj status poslať čo najviac starších a starých ľudí na očkovanie. Dopadol ale ako vždy predtým. Ľudia ho za to poriadne skritizovali a odkázali mu veci, ktoré sa mu určite čítať ľahko nebudú. On je však vytrvalý a rovnako ako z iných vecí, ani z tohto si zrejme nič nerobí. Ibaže by sa za to začal ľuďom, ako je to u neho zvykom, mstiť…

Toto už je skutočne za hranou zdravého rozumu

Matovič chcel byť opäť IN, no od ľudí sa zase dočkal iba... Na to, kam ho posielajú, si ale už zrejme zvykol
Zdroj FB Daniel Blažek

„Ak Ti naozaj na svojich rodičoch či starých rodičoch záleží, pošli ich OKAMŽITE na tretiu dávku. Omicron je zákerná mutácia, pre ktorú je starší človek s dvomi dávkami pred 4, 5, 6 mesiacmi úplne bezbranný. ÁNO, nechať staršieho človeka teraz bez tretej dávky, je ruská ruleta so stávkou, že možno omicron vlnu prežije. DÍK, že Ti na nich záleží,“ napísal Matovič v krátkom statuse. A čo na to ľudia? Diskusia bola bohatá, no v drvivej väčšine Slováci nenávideného politika posielali kade ľahšie. „Matovič, počúvaj, ty dement! Keby mňa moje deti posielali na očkovanie tým hnojom, hnala by som ich kade ľahšie. Som svojprávna, o sebe rozhodujem výlučne ja. Nebola som ani raz testovaná, o očkovaní vôbec neuvažujem a žiadny magor ma k tomu nedonúti! Tak prestaň otravovať!“ odkázala šéfovi OĽaNO Eva Feriancová. „Toto už je skutočne za hranou zdravého rozumu čo tento blb rozprava,“ pripája sa Rognar Lothbrok. „Ruská ruleta je vaša vláda,“ skonštatoval Peter Šturdzík. „Záleží a preto nepošlem!!!!“ reaguje Peter Vlček na slová Matoviča, či mu záleží na rodičoch.

Matovič sa v statuse znovu predviedol. Dop*delníci mu síce spievali ódy, lenže tí, ktorí ho nenávidia, ho posielali do … TOTO je ako vojna dvoch svetov

„Kde budeš ty, Satan, keď začnú zomierať ľudia od tej tvojej dávky?“ pýta sa Manfred Herz. „Tebe to fakt jebe Igor. Moji rodičia sú svojprávni a vedia svoje o tomto skurvenom biznise, že keď nebude očkovanosť podľa plánu, tak nebudú peniaze z únie na obnovu,“ zapojil sa tvrdo do diskusie Martin Klein. „A po omicrone čo príde??? Ďalšia kktina a po nej ďalšia dávka…? Hajzli,“ čertí sa Roman Filipčan. „Bolo by fajn, keby ste sa začali zaujímať o ľudí, ktorým ste zatvorili prevádzky a tí prichádzajú pomaly o svoj život. Neriešte život tých, ktorí to nechcú, ale tých, ktorí to chcú a sú v neriešiteľných situáciách. Vy obmedzenci!“ radí koaličným politikom Renáta Vyšinská.

Matovič: Obávam sa, že keď by aj bolo povinné očkovanie, ľudia by sa nezaočkovali. Nakoniec by to bolo iba o rozdávaní pokút

Povedané po východniarsky – „naserece sebe do huby“

„Rezolúcia Rady Európy č. 2361 z 27.januára 2021, bod 7.3.1 – zabezpečiť, aby občania boli informovaní o tom, že očkovanie nie je povinné, a aby nikto nebol pod politickým, sociálnym alebo iným tlakom očkovaný, ak si to neželá!!!,“ píše Ildikó Tatyiová. „V krajinách s 90% očkovanosťou sa zavádzajú lockdowny, ale očkujme sa ďalej… stále platilo, že na kolektívnu imunitu stačí 60%, teraz nestačí ani 90?“ pokladá jasnú otázku Marika Csíkány Ďurkovičová. „Vakcína, ktorá bola vyrobená na základný Covid-19, už je dokázané, že funguje aj na Omicron???? Že som to nikde nepostrehol. Zaujímavé, že Švajčiarsko, Nemecko, Holandsko, Francúzsko atď. jasne povedali, že nevedia či očkovanie bude účinné proti Omicron. Alebo Slovensko vie viac ako druhé štáty!“ nechápe Marek Tomašák. „Ako to, že ty, keď máš Sputnika (iba 2 dávky) sa dostaneš všade keď je EÚ neschválený? Mal by si byť v karanténe po kontakte, alebo po návrate zo zahraničia… alebo korona vie, že si ťa nemá všímať?? Pýta sa Erik Erik Igor.

https://www.facebook.com/igor.matovic.7/posts/10223191493508140

„Čo tak robiť kampaň za naše peniaze na to, aby sa vrátili do našich nemocníc lekári a zdravotné sestry, ktorí a ktoré ušli z našich nemocníc po devastačných predchádzajúcich vládach. Čo tak robiť kampaň, aby obvodní lekári liečili bezprostredne v ambulancii a nie po telefóne? A nerobiť kampaň farmaceutickým firmám. Toho roku zomrelo na rakovinu na Slovensku preveľa ľudí a nik im neponúkol na drahú liečbu, aby nezomreli, lotériu a ani 300 eur aspoň na jednu dávku liekov!!! Nie je tu len Covid! Vírusy tu stále boli a budú, ale je tu oveľa viac vážnejších chorôb, ktoré sa bagatelizujú…,“ konštatuje Michal Regec. „Este ani od jedného (ani neviem ako vás nazvať) ,,najmúdrejších z múdrych“ som nepočul povedať žiadnu prognózu, čo bude po tretej dávke? Ako budete zase vyjebávať s ľuďmi. Ja ti poviem! Tak ako viete veľké hovno doteraz, tak budete vedieť veľké hovno aj potom, a budete zase len prosíkať a meniť vaše vyjadrenia ako doteraz. Povedané po východniarsky, „naserece sebe do huby“,“ napísal Miroslav Maslik.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články