23.1 C
Nitra
piatok, 12 apríla, 2024

VIDEO o tom, čo spôsobila vakcína proti COVID-19 mladej žene. Pozor, TOTO môže postretnúť aj vás!

Huráááá. Pýtate sa prečo ten pokrik? Tak takto nejako sa totiž môžu tešiť všetci tí, ktorí od začiatku poukazovali na to, že experimentálne vakcíny, ktoré mali zastaviť šírenie COVID-19, alebo mali aspoň ľudí ochrániť pred ťažkými následkami poprípade smrťou, nie sú ani zďaleka také, aké „božské“ vlastnosti sa im pripisovali. K tejto obludne situácii s vakcínami proti COVID-19 sa vracia v statuse aj skúsený politológ Ján Baránek, ktorý v ňom ponúka zaujímavé video.

Spomínate si ešte? Vakcína proti COVID-19 mala byť nielen úsmev, ale aj sloboda a v neposlednom rade zdravie. Dnes už mnohí z tých, ktorí tejto propagande uverili vedia, že nie je ani jedno, ani druhé a už vôbec nie ani tretie. To, že dnes už nie je koronvírus taký nebezpečný ako na jeho začiatku môže najmä premorenie populácie. Smutné je však to, že „odborníci“ zblbli národ až natoľko, že doktori namiesto liečenia chorých v ambulanciách čakali až na lekárov v nemocniciach, ktorí mali potom nielenže plné ruky práce, ale navyše ľudí liečili málo účinnými, zato riadne drahými farmaceutikami. Je teda logické, že počty mŕtvych „utešene“ rástli. Kto si prečítal články o druhej najsmrteľnejšej svetovej pandémii, ktorou bola Španielska chrípka, tak tu nájde veľkú podobnosť. Počas nej zomrelo pred sto rokmi viac ako 500 miliónov ľudí, pričom najviac sa pod to podpísalo doslova šialené očkovanie.

Propaganda je vám na dve veci: na prd a na druhý prd…

Realita podľa Baráneka pomaly vychádza na povrch. „Najprv sme boli dezoláti a médiá, ktoré zverejňovali názory, spochybňujúce pro-očkovaciu propagandu boli vypínané, cenzurované. Lenže, milí priatelia, smrť a choroby sú silnejšie, ako propaganda. Toto zistili komunisti, nacisti a iní ohýbači pravdy v histórii. Zistia to aj teraz,“ píše politológ hneď v úvode. „Môžete akokoľvek velebiť očkovanie a byť 3x očkovaní, keď na to „očkovanie“ umriete, alebo, v lepšom prípade, ochoriete, propaganda je vám na dve veci: na prd a na druhý prd… Takže, milí propagandisti, milí lekári, milí učitelia, milí politici, skrátka všetci tí, ktorí ste nám tak ľudomilne vnucovali ten grc v ampulkách a pod hrozbou straty zamestnania a podobne, ste na nás tlačili, aby sme sa dali napichať, váš čas sa míňa,“ konštatuje Baránek a prehlasuje, že sa aj minie.

Dôkazov o nebezpečnosti exprerimentálnych vakcín proti COVID-19 je naozaj dosť

Potom pôjdete pred súd. Snáď, dúfam, niektorí z vás, za mreže. Máte na svedomí tisíce zmarených ľudských životov. Nie, nie som pomstychtivý. Len chcem spravodlivosť. To, čomu ste napomáhali, nemá precedens v histórii homo sapiens sapiens. Nemá to precedens v rozsahu, v úrovni manipulácie, v kvantite zmanipulovaných, v rozsahu kolaborácie politických elít, v rozsahu masového zlyhania lekárov a učiteľov. Lekárov, ktorí slepo a poslušne odignorovali povinné pochybnosti, učiteľov, ktorí sa spreneverili svojmu poslaniu. Svoje kainove znamenia, zbaviac sa ich, nanútili občanom Slovenska,“ pokračuje poriadne ostro politológ, ktorý od začiatku kritizoval všetky protiepidemiologické opatrenia nariadené našimi „odborníkmi“.

Veľa zdravotných problémov po „vakcíne zdravia“ majú aj mnohí športovci

Pre veľa ľudí bolo očkovanie fyzicky nebezpečné

„Deťom v školách, snažiac sa očkovať hlava nehlava, zarúškovať hlava nehlava aj deti na základných školách. Bezohľadne, bezcitne, cynicky, s aktivistickým zápalom užitočných idiotov, alebo podplatených zločincov, ktorí, nehľadiac na možné vnútorné pochybnosti, dali prednosť mamonu. Keď vás nedostihne ľudská spravodlivosť, dostihne vás Božia. Potom si spomeňte…,“ odkazuje „kompetentným“ Ján Baránek na konci statusu, ku ktorému pripojil aj zostrih videa z „nedezolátskej“ televízie a „nedozoláta“ novinára. Tak teda, pozrite si konzervatívne FoxNews a Baránekovho obľúbeného Tuckera Carlsona. „Pre veľa ľudí, ktorí boli mnohí nútení vziať si Covid vakcínu, bolo očkovanie fyzicky nebezpečné. Mnohým tisíckam spôsobila zápal srdca a zabila noho tisíc ľudí po celom svete,“ hovorí v reportáži Carlson.

VIDEO o tom, čo spôsobila vakcína proti COVID-19 mladej žene. Pozor, TOTO môže postretnúť aj vás!
Zdroj: FB / Ján Baránek

„Ľudia, ktorí si vzali vakcínu tvoria väčšinu úmrtí na Covidu,“ hovorí ďalej moderátor, podľa ktorého o tom hovoria čísla z USA, Izraela aj Veľkej Británie, presnejšie od ich vlád, ktoré to sledovali. Pýtali sa na to aj Tonyho Fauciho, ktorý ale poprel, že by vakcína bola nebezpečná v akomkoľvek ohľadu, čo je ale podľa Carlsona lož. A vzápätí televízia FoxNews ponúka vyjadrenie Fauciho, ktorí tvrdo obhajuje experimentálne vakcíny, na ktorých aj on poriadne zbohatol. „To ale nie je pravda, pretože všetky klinické štúdie spoločnosti Pfizer ukazujú, že nie sú bezpečné. Viac ľudí bolo touto vakcínou poškodených než všetkými vakcínami podávanými v USA za posledných 30 rokov dohromady,“ konštatuje Carlson, podľa ktorého toto nikdy nebudete počuť od ľudí, ktorí boli poškodení.

YouTube video
Zdroj: FB / Ján Baránek

Carlson potom hovorí o prípade Danielle Ruskowskej, ktorá trpela veľmi vážnymi reakciami na vakcínu Pfizer, vrátane oslepnutia na jedno oko, poškodenie nervov aj orgánov, atď. A ako dôkaz o tom, čo jej vakcína spôsobila vystúpila v televízii aj spomínaná Daniela, ktorá vyrozpráva svoj zaujímavý, no rozhodne smutný príbeh, ktorý prežívala po očkovaní experimentálnou vakcínou od spoločnosti Pfizer. Kto tu teda klame, zavádza a zverejňuje hoaxy? Tí, ktorým experimentálna vakcína skutočne spôsobila vážne zdravotné problémy či dokonca smrť, alebo tí, ktorí na nej rozprávkovo zbohatli?

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články