19.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Kontroverzná kniha pre najmenších šokovala Slovákov. Korona ušatá sa stala hitom internetu

COVID-19 zrejme na niektorých ľudí pôsobí nielen po zdravotnej stránke, ale aj po psychickej. Niektorí „zblbli“ až natoľko, že si vôbec neuvedomujú, čo robia a čo hovoria. Najhoršie na tom celom je, že svojou zlobou voči tým, ktorí sa zaočkovať dať nechcú alebo nemôžu, títo ľudia infikujú i malé deti.

Do detských hlávok kedysi vtĺkali Leninove osvedčené: Učiť sa! Učiť sa! Učiť sa! A dnes? Svet sa zbláznil a deťom sa vtláča do hláv: Očkovať sa! Očkovať sa! Očkovať sa! Najhoršie však je, že ich presviedčame o tom, že kto sa nedá zaočkovať ten je zlý a treba ho izolovať ba dokonca potrestať. Že je to choré? No to teda určite je, lenže najhoršie je, keď túto ideológiu vtĺkajú do detí tí, ktorí by ich mali vzdelávať – učitelia. Doslova šokujúce informácie poskytol v statuse Tomáš Hvožďara, ktorý zverejnil úryvok z knihy pre škôlkarov. Napísala ju učiteľka Iveta Matulová, ktorá ňou doslova otvorila Pandorinu skrinku. Slováci jej to však v diskusii poriadne „vysvetlili.

Fackovať názorových oponentov niekde pri múre je vlastne slušnosť

„Nech sa páči, toto sa učia deti už v niektorých škôlkach a potom sa čudujme, že sú agresívne… Kde je NAKA? Ktorú teraz na skoro všetko používajú…,“ píše hneď v úvode statusu Tomáš Hvožďara, podľa ktorého aj takíto „milí ľudia“ učia naše deti. „Fantastické dielo vydala pani učiteľka Iveta Matulová zo ZŠ Mudroňova v Martine. Súbor 30 rozprávok pod názvom Rozprávky na želanie, s obsahom ktorých jej pomáhali vraj aj deti, ktoré učí. To je všetko pekná iniciatíva, no z tohto obsahu sa obracia žalúdok,“ konštatuje rozhorčený Hvožďara.

Kontroverzná kniha pre najmenších šokovala Slovákov. Korona ušatá sa stala hitom internetu
Zdroj: screenshot kniha Rozprávky na želanie.

„Podľa rozprávky „Ako ľudia porazili bacily“ ľudia musia nosiť rukavice a ochranné štíty, pretože tu úraduje korona a kto sa nebojí je „hlupák a korunný sedliak“, pretože zamoruje naše územie. A ako sa s takým človek vysporiadať? Pani učiteľka svojím deťom radí jasne: „Pritlačíme ich k múru a slušne, fackami v prievane, tú tuposť z ich hlavy vybijeme!“ Pani učiteľka Matulová teda detí učí, že fackovať názorových oponentov niekde pri múre je vlastne slušnosť. Klobúk dole! Ale aj to je vizitka nášho školstva,“ pokračuje Hvožďara, ktorý na záver dodáva: „Latentná nacistka odhodila masku „slušnočloveka“, už ani neskrýva svoje sociopatické, nacistické sklony k násiliu a likvidácii názorovo nepohodlných ľudí.“

Špičkový imunológ Bossche v liste WHO šokuje: Je veľmi dôležité, aby sme nechali ľudí na pokoji, aby sme nechali na pokoji aj deti a nechali vírus aby sa šíril!

To je hrozné! Táto osoba nemá v školstve čo robiť!

Prirodzene, bokom nezostali ani diskutujúci Slováci, ktorí neverili vlastným očiam. Iba pre informáciu, zo všetkých diskutujúcich sa nenašiel ani jeden, ktorý by sa za pani „učiteľku“ a jej slová postavil. „Hotový grc. Že to vôbec niekto vydal,“ pohoršovala sa Nataša Babocká. „Ja by som jej pri mure fakt ukázala tie facky,“ pridala sa Timea Nagyová. „Pani učiteľka Matulová, gratulujem!!! Toto by lepšie nevymysleli ani naši vedci vaxeri Čakan so Sabakom a dokonca ani ich dávny predchodca a asi váš pokrvný príbuzný Adolf s jeho „vedcami“ Haidrichom a Mengelem…,“ skonštatovala Kamila Režná.

Kontroverzná kniha pre najmenších šokovala Slovákov. Korona ušatá sa stala hitom internetu
Zdroj: Screenshot kniha Rozprávky na želanie

„To je hrozné,“ napísali stručne Zuzana Lašová a Erika Garajová Juričkovičová. „Propaganda na úrovni Stalina,“ netají Veve Vicenová. „Zavrieť na psychiatriu,“ odkazuje Peter Bilik. „To snáď nie je pravda. Táto osoba nemá v školstve čo robiť,“ prízvukuje Hanka Tatranská. „Bol by som zvedavý, či Martinus pri tejto knihe tiež upozorní svojich zákazníkov, že ide o kontroverznú knihu pri ktorej je potrebné používať kritické myslenie,“ zamyslel sa Tony Svetko. A vydavateľstvo Martinus na knihu, podľa jeho želania, skutočne zareagovalo. „Upozornenie: Obsah tejto knihy je vnímaný ako kontroverzný. Vážime si však slobodu prejavu a výberu, a preto v našej ponuke nájdete diela na rôzne témy. Pri ich čítaní odporúčame nezabúdať na kritické myslenie a na názory odborníkov, ktoré rozšíria vaše vedomosti v danej oblasti. Zisk z predaja tejto knihy putuje na podporu občianskeho združenia OZ Mladí a neziskovej organizácie Slovenská debatná asociácia. O tom, prečo túto aktivitu robíme sa môžete dočítať v našom článku.“

Mesík varuje: Nikto vás k ruskej rulete so zdravím a životmi vašich detí nemôže prinútiť, a nikto iný ako vy, neponesie za prípadné následky zodpovednosť

Oddeľovanie spoločnosti je odvekou vojnovou stratégiou

Kontroverzná kniha pre najmenších šokovala Slovákov. Korona ušatá sa stala hitom internetu
Oznam v nemenovanej strednej škole

Poriadne rázna a asi najkritickejšia bola Božena Cverčková, ktorá napísala. „Scenár WW III bez bômb a zbraní. Stručne povedané, skutočne žijeme v scenári 3. svetovej vojny, bez bômb a zbraní, namierených proti celému ľudstvu. Neviditeľný a nikdy neizolovaný vírus: Propaganda, bojová kampaň a „vakcína“ sú ich zbraňami hromadného ničenia ZHN. Tieto opatrenia „Očkovací preukaz/Pas“ pre nabodnutých rozdeľujú spoločnosť na „dobrých“, „zaočkovaných“; a „zlí chlapci“, teda tí, ktorí nie sú očkovaní, nemajú v úmysle dostať smrtiacu ranu, a preto si nezaslúžia certifikát/pas vaxx. Podľa vlád klamstiev všetkých 193 členských krajín OSN, ktorých vlády boli kooperované v dlhom prípravnom období, by chceli, aby ste verili, že neočkovaní sú nebezpečenstvom pre spoločnosť. To je nezmysel, pretože podľa CDC a opakovane rovnakými členskými krajinami OSN vírus prenášajú aj pobodaní ľudia. – Aký vírus? Oddeľovanie spoločnosti je odvekou vojnovou stratégiou (aspoň späť do Rímskej ríše): „ Rozdeľ a panuj “, aby sa ľudia rozdelili a bojovali medzi sebou, namiesto ich spoločného nepriateľa, ktorý v tomto falošný prípad covidu sú naše vlády, všetkých 193 členských vlád OSN naraz. Agenda ID2020 je hlavným nástrojom implementácie Veľkého resetu WEF. Implementácia Pokrok rýchlo napreduje,“ citujeme aspoň časť jej príspevku.

Varovné slová špičkového vedca a virológa Vanden Bosscheho: Detské a posilňovacie očkovanie sú veľmi nebezpečné!

Aj takíto milí ľudia učia naše deti

Nad knihou učiteľky Ivety Matulovej sa v statuse pozastavil aj Danny Kollár. „Bravó pani Matulová! Aha, moment – to vám s tým „pomáhali“ deti? Jasne. Rozumiem. Čiže to vlastne nie je vaša vina, tak? Čiže vy ako pedagóg tu nemáte žiadne slovo? Keď deti povedia „Skočte z mosta!“ skočíte z mosta? Aj takíto milí ľudia učia naše deti,“ píše Danny Kollár v statuse s podtitulom „Neočkovaných pochytáme a zbijeme!“  Ale to nie je z jeho strany všetko.

Kontroverzná kniha pre najmenších šokovala Slovákov. Korona ušatá sa stala hitom internetu
Zdroj: screenshot FB Danny Kollár

„Toto fantastické dielo vydala pani učiteľka Iveta Matulová zo ZŠ Mudroňova v Martine. Súbor 30 rozprávok pod názvom „Rozprávky na želanie“, s obsahom ktorých je vraj pomáhali aj deti, ktoré učí. Ale samozrejme – na Slovensku sú problémom zlí hoaxeri a extrémisti, nie pedagóg, ktorý vlieva násilie naším deťom do hlavy. Doslova ako sa píše v Talmude a Protokoloch – klamstvo vedieš vojnu, potup a rozhádaj Gojov a zabijú sa aj sami,“ napísal na záver svojho statusu Danny Kollár.

Jozef Uhlárik

foto: TV Turiec

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články