31.5 C
Nitra
utorok, 28 júna, 2022

Jožo Pročko má strach! V ohrození je vraj jeho rodina. Vinníkov už odhalil

Pôsobenie exzabávača Joža Pročka v našom parlamente je tiež niekedy doslova na smiech. Poslanca však v týchto dňoch humor prechádza, pretože, ako tvrdí, má strach o svoju rodinu. A on dokonca presne vie, kto to celé spôsobil.

Jožo Pročko má strach! V ohrození je vraj jeho rodina. Vinníkov už odhalil

Pročko si v parlamente pri kritike opozície nezvykne dávať pred ústa servítku, no jej poslanci mu to nie raz tvrdo vracajú. Teraz sa ale situácia zmenia, pretože, podľa Pročka, už útočia na jeho rodinu. Ako v statuse Pročko píše, za všetkým sú konkrétni ľudia, ba dokonca poslanci. Prirodzene, aj ich stúpenci.

Tu neplatí, že za všetkým hľadaj ženu, ale Mazureka…

„To, že Mazurek postrihá moje vystúpenia v rozprave s videami, ktoré som točil pred 25 rokmi a pridá si to na profil mi nevadí. To, že nás tajne natáča v bufete pri pití kávy a klame a pridá si to na profil mi nevadí,“ priznáva Pročko v úvode statusu a dodáva, že Mazurek to robí preto, lebo nemá čo ponúknuť Slovensku okrem agresie a zloby. Jediné, čo mu však vadí je šikana, ktorú podnecuje a vytvára voči jeho rodine. „Jeho priaznivci želajú mojej rodine hrozné veci,“ prezrádza vystrašený Pročko.

Jožo Pročko má strach! V ohrození je vraj jeho rodina. Vinníkov už odhalil
Exzabávačovi Jožovi Pročkovi teraz do smiechu vôbec nieje. Jeho rodina je vraj v ohrození. Zdroj: FB / Jožo Pročko

„Zo srdca preto želám jeho synovi, aby nikdy nezažil to, čo moje deti vďaka jeho populistickej agresívnej propagande. Nie preto, že by som bol zlodej, kriminálnik, že by som kšeftoval a zarábal na vládnych zakázkach. Moju rodinu Mazurek ohrozuje a vedome štve ľudí preto, lebo som v OĽaNO,“ odhaľuje Pročko príčinu toho, prečo je jeho rodina v ohrození. „To isté robia aj Suja, Taraba, Uhrík. Ako to skončí?“ pokladá na samý záver „zabávač“ tentokrát veľmi vážnu otázku.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články