20.1 C
Nitra
piatok, 24 mája, 2024

Hrôza pri Prievidzi. Strašná dopravná nehoda skončila smrťou matky a jej malej štvorročnej dcérky

Tragédia na ceste si vyžiadala ďalšie ľudské životy. Tentokrát na hrozivú nehodu doplatila mladá mamička a jej len štvorročná dcérka.

Nehoda dvoch osobných áut a linkového autobusu sa stala v piatok 25.3. večer a vyžiadala si dva ľudské životy. Ako informuje portál tvnoviny.sk, hrozný náraz do autobusu neprežila žena a jej malá dcérka. Záchranky však ratovali aj ďalších osem zranených ľudí.

Auto smrti plynule prešlo do protismeru a tam sa…

Tragická nehoda sa stala za Prievidzou v smere na obec Nedožery – Brezany. Čo sa v osudný okamih stalo teraz vyšetruje polícia. „Šiel za tým bielou škodou Superb a ako sme išli do zákruty jej vodič začal pridávať, a potom po chvíli aj s vozidlo prešiel plynule do protismeru, kde išiel autobus, a zrazili sa. Ja som to už nestihol dobrzdiť, a tak som do nej tiež narazil,“ opísal situáciu priamy účastník nehody. Vo vozidle Škoda Superb sa nachádzali dve zakliesnené osoby, z toho jedna nejavila známky života. Tou druhou bolo maloleté dieťa.

Neuveriteľné tragédie. Pri dvoch nehodách zomreli v priebehu pár hodín až štyria mladí ľudia

V autobuse sa v čase zrážky viezlo 16 ľudí, z toho 14 sa zranilo ľahko a traja ťažko, vrátane vodiča, ktorého museli vyslobodiť hasiči, pričom záchranári zatiaľ bojovali o život iba štvorročného dievčatka, ktoré ale napokon svoj boj prehralo. Slzám sa pri tom neubránili ani silní chlapi. Niekoľkých cestujúcich z autobusu museli záchranky odviezť do nemocnice. „Bolo prevezených osem osôb, z toho dvaja s ťažkými poraneniami,“ povedala hovorkyňa operačného strediska záchrannej zdravotnej služby Alena Krčová. Prečo prešla Škoda Superb do protismeru teraz zisťujú policajti. Polícia už začala v súvislosti s mimoriadne tragickou dopravnou nehodou trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. 

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články