-7.9 C
Nitra
pondelok, 6 februára, 2023

Hej, vy bruselskí liberáli! Vyprosím si, aby ste si Slovensko obtierali ústa!

V atmosfére pádu vlády nebol dostatok priestoru venovať sa piatkovej návšteve monitorovacej skupiny EP na Slovensku. Na jej čele bola opäť holandská ultraliberálna europoslankyňa pani in´t Veldová, ktorej som už raz pri podobnej provokatívnej návšteve Slovenska odkázal, nech si doma v Holandsku dá jointa a nech nás neotravuje.

Pani in´t Veldová v piatok vyhlásila, že bude pozorne sledovať využívanie právomocí GP a zrušenie obvinení voči vysoko postaveným osobám. Mohla šetriť slovami a priznať, že ju na Slovensko poslalo PS, aby kritizovala GP Žilinku za zrušenie nezákonných obvinení proti mne, Robovi Kaliňákovi, Tiborovi Gašparovi a Norovi Bodorovi v kauze Súmrak.

NAĎ: Nemecko nám poskytne bojové tanky Leopard 2A4, posilnia východné Slovensko

Dúfam, že nasledujúce slová budú pani in´t Veldovej perfektne preložené. To, čo ste si pani in´t Veldová v piatok na Slovensku dovolili, je do neba volajúce odporné farizejstvo. Európsky parlament, ktorého ste členkou, sa doslova váľa v korupčnom škandále, šéfka EK von der Leyenová robila podozrivé kšefty s americkým Pfizerom pri miliardovom nákupe vakcín proti Covidu, ale Vy otravujete vzduch na Slovensku a kritizujete GP Žilinku za rozhodnutie vo veci, o ktorej ani netušíte. Keby ste sa len na jedno percento zaujímali o kauzu Súmrak, tak by ste nemohli kritizovať Žilinku, ale museli by ste sa vrhnúť na slovenskú vládu a Lipšica, ktorí sú až po uši namočení v zneužívaní trestného práva na likvidáciu opozíciu. Prečo ste sa pani in´t Veldová nezaujímali o podozrivú smrť generála Lučanského, udusenia sa advokáta Krivočenka vo väzbe na Covid bez poskytnutie základnej lekárskej starostlivosti alebo o desiatky rozhodnutí ÚS SR konštatujúcich porušovanie ľudských práv nezákonne obvinených ľudí? Lebo ste na Slovensko prišli na politickú objednávku zaútočiť na každého, kto má iný názor. To je tá Vaša demokracia! Demokrat je len ten, kto hovorí Vašu pravdu. Ak si dovolí mať iný názor, beda s ním!

Pri Nitre vyrastie nová prevádzka, kde nájde prácu takmer 140 ľudí

Ubezpečujem Vás, pani in´t Veldová, že si zachovám svoje suverénne postoje a budem otvorene poukazovať na farizejov a duchovných bezdomovcov ako ste Vy. Zdá sa, že žijete vo svete zvrátených názorov a hodnôt. A chcem Vás požiadať, aby ste nabudúce, keď navštívite Slovensko, prišli s úctou, rešpektom a klobúkom v ruke. A nie namyslená, arogantná s klobúkom na hlave. Ľudia na Slovensku prešli od roku 1989 takými strasťami, o ktorých sa Vám nesníva ani v najhorších snoch a úctu a rešpekt si zaslúžia. Vaše poučovanie a múdrosti si nechajte na EP alebo na krajinu, v ktorej žijete.

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články