-4.9 C
Nitra
pondelok, 6 februára, 2023

Matovič sa opäť predviedol. Jeho kohút nemá chybu. Alebo áno? (VIDEO)

Kto nepozná „vtipy“ Igora Matoviča, toho by sa možno aj dotkli, ale kto sa nad nimi zamyslí, ten určite uzná nielen to, že sú originálne, ale i to, že sú na mentálnej úrovni ich šíriteľa. No a Slovák, ktorý má rád humor „obyčajných ľudí“ sa len môže tešiť, že ich studnica humoru je skutočne poriadne hlboká.

Šéf OĽaNO Igor Matovič vie ľudí nielen poriadne nasrdiť, ale niektorých aj rozosmiať. Tých prvých je síce oveľa viac, ba už okolo 80%, ale tí druhý, drvivá menšina, si v jeho prostorekom humore doslova hovejú. A Igor? Ten nikdy nesklame. Potvrdil to aj naposledy svojím geniálnym úskokom v Prezidentskom paláci, ktorý navyše podfarbil záhadným telefonátom od ešte záhadnejšieho človeka. Žeby sa mu ozvala pani Colombová, o ktorej síce všetci vedia že existuje, no ešte nikto ju nevidel? Minister financií si však toho človeka veľmi váži, a tak to určite pani Colombová nebude.

Tohtoročné Vianoce budú mať Slováci chudobnejšie ako ľudia v Česku, odhalil prieskum

Šéf nešéf, tady nedostane nikdo ani grejcar…

Po už spomínanom trápnom vystúpení Matoviča a následnom páde vlády sa šéf OĽaNO rozhodol zosmiešniť všetkých tých, ktorí to, podľa neho, majú na svedomí. Vo videu si chcel spraviť srandu so šéfov Smeru-SD a Hlasu-SD, ku ktorému ešte v krátkom statuse napísal: „FICO & PELLERÍNA ako lúzri. …keď až príliš tlačíš na pílu, odkrví sa ti mozog, premeškáš správnu chvíľu… a nakoniec budeš za idiota, ktorý vládu síce povalil, ale…“

Zdroj: FB / Igor Matovič

Nuž, podľa Matoviča sú najväčšími lúzrami Fico s Pellegrinim, ale na scéne je predsa len ešte jeden „úhlavný“ nepriateľ, ktorý tiež stojí za pádom vlády – Richard Sulík. Na toho síce Matovič vraj pred voľbami chystá poriadnu diskreditačnú kampaň, lenže… Však to poznáte, Matovič toho už toľko nasľuboval a narozprával, že by si mohli s Ficom ruky podávať. Akurát, že jeden rozpráva o koze a druhý o voze. Pointa je však vždy tá istá – ja som to síce povedal, ale povedal som iba to, čo som počul, takže čo odo mňa vlastne chcete?

MUDr. Radoslav Čičala: Strach využívajú psychopati ako svoju živnú pôdu. Nebojte sa

Matovič sa opäť predviedol. Jeho kohút nemá chybu. Alebo áno? (VIDEO)
Zdroj: FB / Igor Matovič

A čo Slováci? Jedni sa na Matovičovom „kohúťom“ humore bavia, iní iba neveriacky krútia hlavou. Ale prečo? Jeden český film s Vlastou Burianom sa volá „To neznáte Hadimršku?“ No raz možno aj niekto natočí film s názvom „To nepoznáte Matoviča?“

YouTube video
Zdroj: youtube.com

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články