20.1 C
Nitra
sobota, 22 júna, 2024

Harabin sa zase pustil do prezidentky Čaputovej. Má korupčným spôsobom získanú advokátsku skúšku, tvrdí okrem iného (VIDEO)

Prezidentka Zuzana Čaputová síce podľa prieskumov u Slovákov stále patrí medzi najdôveryhodnejších politikov, no aj ona už stráca „pôdu pod nohami“. A je to najmä tým, že „zarezala“ už dve snahy ľudí a opozície o referendum o predčasných voľbách.

Hlavou štátu sa Zuzana Čaputová stala pomerne jasne, lenže v ostatných mesiacoch stráca u Slovákov na popularite aj obľúbenosti. A to aj preto, že sa na ňu za jej kroky valí kritika azda z každej strany. Mimoriadne aktívni sú najmú opoziční politici, svoje si však teraz vo videu povedal aj exminister spravodlivosti Štefan Harabin, ktorý na nej nenechal nitku suchú.

Harabin sa zase pustil do prezidentky Čaputovej. Má korupčným spôsobom získanú advokátsku skúšku, tvrdí okrem iného (VIDEO)

Je potrebné spomenúť volebnú korupciu súčasnej prezidentky

Harabin začal svoje video hneď „zostra“ slovami, že „najvplyvnejšia žena sveta“ ide bojovať proti korupcii, hoci sama má korupčne získanú advokátsku skúšku a celý čas je korumpovaná mimovládnym sektorom. „V otázke boja proti korupcii je podľa nej dôležité, aby orgány a inštitúcie bojujúce proti tomuto fenoménu riadili dôveryhodní ľudia. Keď spomína dôveryhodných ľudí, tak samotná Čaputová má korupčným spôsobom získanú advokátsku skúšku,“ začína pritvrdzovať Harabin, podľa ktorého v čase, keď mala vykonávať koncipientsku prax, mala založenú aj živnosť. „Keď to počas prezidentskej kampane vyšlo najavo, tak narýchlo požiadala o vyškrtnutie zo zoznamu advokátov, čiže sa priznala z podvodu,“ tvrdí exminister spravodlivosti a neúspešný prezidentský kandidát v boji o funkciu hlavy štátu spolu s Čaputovovu.

Pani Čaputová, riešte problémy ľudí, od toho ste platená! Odkazuje hlave štátu Blaha

Podľa Harabina sú tiež veľmi vážne pochybnosti o legálnosti nadobudnutia jej právnického titulu, keďže ho mala dostať bez toho, aby napísala nejakú diplomovú prácu. „Čaputová napísala iba takzvané vedecké publikácie, pričom išlo iba o brožúrky, ktoré majú asi tridsať strán banálneho textu. Už len chýbalo aby sa začala titulovať ako vedec, čo do určitého času vykrikoval jej volebný súputnik a podvodný vedec Mistrík,“ pridáva exminister spravodlivosti, podľa ktorého je potrebné tiež spomenúť volebnú korupciu súčasnej prezidentky. „Na kampaň použila niekoľkonásobne viac prostriedkov ako povoľoval zákon,“ vyzrádza Harabin.

Matovič je tyran a fašista! To, čo urobila Čaputová je vlastizrada! Odkážme im: „Zmiznite!“ burcoval Blaha (VIDEO)

Čaputová je od začiatku korumpovaná zahraničnými mimovládkami

Štefan Harabin nezabudol vo svojom videu spomenúť ani to, ako Čaputová korupčne presadila svoju dcéru za modelku. A to u módneho návrhára, ktorý má s prezidentskou kanceláriou exkluzívnu zmluvu na obliekanie hlavy štátu. „Čaputová je od začiatku korumpovaná zahraničnými mimovládkami, ktoré jej udelili Goldmanovu enviromentálnu cenu. Jej súčasťou jej aj finančná podpora 175-tisíc dolárov. To je spôsob, akým zahraničné mimovládky financujú svojich agentov, ktorí následne kandidujú na najvyššie vládne posty, a v týchto funkciách potom slúžia ako marionetky svojím sponzorom. Neveríte?“ pýta sa v rámci svojej reči Harabin a vzápätí pridáva päť rukolapných príkladov.

„A Čaputová, osoba z tejto globálne schémy, ide na Slovensku viesť boj proti korupcii,“ smeje sa Harabin, podľa ktorého len pár dní dozadu tí istí sponzori, ktorí jej dali Goldmanovu cenu a dosadili do funkcie prezidentky, ju označili vo svojom médiu za jednu z najvplyvnejších žien sveta. Čo je len ďalším príkladom fungovania tejto politickej megakorupcie,“ konštatuje exminister spravodlivosti. „Môže super korupčníčka, momentálne sediaca na vrchole pyramídy moci dvíhať zástavu boja proti korupcii?“ pýta sa v samom závere videa Štefan Harabin a vzápätí si i sám odpovedá: „V našich pomeroch, žiaľ, zatiaľ sa tvári, že môže, ale normálnym ľuďom sa z toho dvíha žalúdok.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články