1.3 C
Nitra
utorok, 25 januára, 2022

Republika: Ste banda cynikov, chrapúňov, toto si nedovolila ani dynastia Kimov v Severnej Kórei! (VIDEÁ)

Očkovacie šialenstvo na Slovensko naberá nový rozmer. Vláda sa totiž rozhodla, že isté skupiny ľudí sa budú musieť dať povinne zaočkovať proti COVID-19. A ten, kto sa nedá, bude si musieť dokonca za ošetrenie a pobyt v nemocnici dokonca platiť! Neuveriteľné a nechutné zároveň.

Republika: Ste banda cynikov, chrapúňov, toto si nedovolila ani dynastia Kimov v Severnej Kórei! (VIDEÁ)

Slovenskí vládni politici sú už zúfalí, pretože sa im nedarí plniť nariadenie z Bruselu, že musia minúť čo najviac experimentálnych vakcín proti COVID-19. A tak si povedali, že keď to nejde podobrotky, navyše aj s finančnými odmenami zo štátnej kasy, tak to pôjde pozlotky. V ich hlavách sa zrodil priam šialený plán, ktorý odmieta každý normálne zmýšľajúci človek. Veľkú kritiku si nielen za povinné očkovanie, ale aj za platenie si časti zo sumy, ktorá bola vynaložená na nezaočkovaného za jeho ošetrovanie a pobyt v nemocnici, vypočuli vládni politici od poslancov Národnej rady za hnutie Republika. Tí svoje príspevky zverejnili aj v profiloch vo videách a statusoch.

Na základe čoho majú ľudia dôverovať vaším riešeniam?

„Všetko ste zničili a zodpovednosť má teraz znášať národ? Hanbite sa!“ píše v statuse Milan Uhrík, podľa ktorého sú vládne argumenty deravé ako ementál a ich absurdné opatrenia zrejme losovali opice z klobúka. „A rovnako smiešne sú aj argumenty vládnych poslancov, ktorí v Národnej rade presviedčajú národ, že sa má dať masovo očkovať, hoci netušia či látky, ktoré majú ľudia do seba napichať, vôbec budú účinné. Nehovoriac o katastrofálnych negatívnych účinkoch. Pri zbežnom rozložení vládnej argumentácie na drobné, človek zistí, že je úplne bezobsažná…,“ píše v závere republikán, ktorý sa v parlamente pustil do poslanca Andreja Stančíka z OĽaNO.

Republikán Mazurek poriadne naložil koaličníkom. Neuveríte, čo im vykričal, a pritom mal naozaj pravdu (VIDEO)

„Opakovane žiadate nejaké bájne a zodpovedné riešenia od opozície, ale opakovane vám tu všeličo hovoríme, no s porozumením či akceptáciou našich návrhov sa nikdy nestretávame. A jedným z nich je naliatie peňazí do nemocníc. Vy ste povedali, že čo by to v tejto chvíli riešilo. No nič, len vy ste to mali robiť minulé leto, toto leto, mali ste to robiť vtedy, keď to bolo aktuálne, lebo to je výrazom zodpovednej vlády, ktorá myslí na svojich obyvateľov. Vy ste sa na to ale vykašľali,“ skonštatoval v úvode svojej faktickej poznámky Mazurek.

„Ani len hlúpe malé škatuľky, vitamínov, ktoré majú pozitívny vplyv na zvládanie, alebo predchádzanie ťažkého priebehu koronavírusu, ani to ste ľuďom nedali. Dokonca ste im ich ani len verejne neodporučili. Vy ste skrátka neurobili vôbec nič!“ pokračuje vo výčitkách republikán. „Vaši takzvaní „odborníci“ odmietli ísť do debaty s ľuďmi s iným názorom. Všetci sa zľakli a nerešpektujú názory iných ľudí s rovnakou, alebo dokonca ešte vyššou kvalifikáciou. Tak na základe čoho majú ľudia dôverovať vaším riešeniam?“ pýta sa Mazurek, ktorý ale ide ešte ďalej.

Mazurek to Matovičovi poriadne natrel: Tento narušený blázon terorizuje Slovensko jedným nepríčetným nápadom za druhým (VIDEO)

Baviť sa o povinnom očkovaní je zločinom proti ľudskosti

„Postavili ste to na argumentácii, že naliatie peňazí do nemocníc teraz nerieši nič, ale očkovanie teraz všetko rieši? Veď viete, že tá bájna tretia dávka, o ktorej hovoríte, bude pred letom 2022. Viete, že po prvej dávke je niekoľko týždňov do druhej dávky, po ktorej je tiež niekoľko týždňov, podľa vašej argumentácie, vzniká imunita. To je kedy? Vo februári? Tak čo to rieši teraz? Nič!“ konštatuje poslanec, ktorý v závere svojej poznámky ešte dodáva: „A to je presne ten problém, že ani jedno a ani druhé riešenie teraz, keď ste všetko pokašľali, už nič nevyrieši. A to neberiem do úvahy inú argumentáciu, s ktorom prišiel váš pán predseda Igor Matovič, že je tu Omikron, voči ktorému tieto vakcíny nemusia byť účinné. To znamená, že celé to môže byť zbytočné. Tak aká je potom tá vaša argumentácia?“ Podľa Eduarda Kočiša, ďalšieho poslanca za hnutie Republika, sa novodobí vrahovia slovenského národa konečne prejavili. „Zločinci vo vláde, na ministerstve spravodlivosti a na ministerstve zdravotníctva už začali systematicky pracovať na povinnom očkovaní určitých skupín Slovákov.

Podporíte dve petície proti povinnému očkovaniu? Pomôžte v boji za naše deti aj za nás dospelých!, vyzýva hnutie Republika (VIDEO)

„Aj najväčší svetoví diktátori ako rodina Kimovcov, Hitler či Stalin sa môžu od tejto úchylnej a zvrátenej svorky ľudí veľa učiť,“ napísal v statuse Kočiš. „Baviť sa o povinnom očkovaní je naozaj zločinom proti ľudskosti. Nech si myslí kto chce čo chce, je to holá pravda,“ konštatuje v úvode videa zo zostrihu svojej faktickej poznámky Eduard Kočiš. „Bludy, konšpirácie, teórie, ktoré sú nikým a ničím nepodložené. Tento chaos, ktorý táto neschopná vláda vnáša do všetkých domácností na území Slovenska už raz predsa musí skončiť. Ja ale neviem kedy si vy toto chcete uvedomiť,“ hovorí Kočiš, podľa ktorého je povinné očkovanie obyvateľstva 60+, o ktoré sa tu už pod vyhrážkami premiéra, bývalého premiéra, ministra zdravotníctva, ministerky spravodlivosti dookola pokúšate, už úplne za čiarou.

Uhrík: Ľudia na Slovensku strácajú posledné zvyšky slobody, dôstojnosti a živobytia

Oproti vám sú dynastia Kimovcov len nedoštudovaní pionieri!

„A ja, keď sa mám rozhodnúť, či mám dať zaočkovať svojich starých rodičov, ktorí majú už hlboko cez 90 rokov, tak jednoducho vy mi nebudete rozprávať o tom, čo ja budem robiť, alebo ako sa oni samotní rozhodnú,“ pridáva jasne Kočiš, podľa ktorého je úplným vrcholom niečo ešte oveľa závažnejšie.

https://www.facebook.com/100046294886589/videos/418597836410729

„To, že slovenská vláda vo svojom uznesení ukladá ministrovi zdravotníctva v spolupráci s ministerskou spravodlivosti vypracovať a predložiť predsedovi vlády analýzu zavedenia možnosti povinného očkovania proti ochoreniu COVID-19 a možnosti obmedzenia úhrady z verejného zdravotného poistenia za zdravotnú starostlivosť poskytnutú osobe s ochorením COVID-19, ktorá sa rozhodla dobrovoľne sa nezaočkovať proti ochoreniu COVID-19 do 10. januára. Ste banda cynikov, chrapúňov, a toto si nedovolila ani dynastia Kimov v Severnej Kórei. Oproti vám sú to len nedoštudovaní pionieri!“ končí svoju faktickú poznámku rozohnený Eduard Kočiš.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články