20.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Harabin sa smeje na ľuďoch čakajúcim na tretiu dávku vakcíny: Ste ako také sliepky! (VIDEO)

Plne zaočkovaných Slovákov vakcínou od firmy Pfizer čaká aj tretia dávka. Kompetentní to zatiaľ hrajú len na akože niektorých ľudí, no zrejme príde na všetkých. „Dobrovoľníci“ sa vraj už hlásia.

Pôvodné „agitačné“ slová zneli, že po dvoch dávkach vakcíny od Pfizeru sa môže cítiť človek úplne bezpečne. Ako je teraz vidieť, môže cítiť úplne – nebezpečne. A to nielen na vážne príznaky, ktoré sú s touto experimentálnou vakcínou spojené, ale aj na to, že môže tento smrteľný vírus dostať opäť. A tak je tu „spása“ v podobe tretej, vraj akejsi posilňovacej dávky, po ktorej môže prísť štvrtá, piata, ale aj… Celú situáciu otočil na humor známy antivaxer a bezrúškovec Štefan Harabin , ktorý na svojom facebookovom profile zverejnil video charakterizujúce to, ako celú situáciu s treťou dávkou vakcíny vníma on.

Harabin sa smeje na ľuďoch čakajúcim na tretiu dávku vakcíny: Ste ako také sliepky! (VIDEO)
foto: FB Štefan Harabín

https://www.nitranoviny.sk/harabin-ako-humorista-slovenske-zabky-vari-matovic-a-spol-slovami-dobre-bude-vydrzme/

Podľa Harabina ľudia za treťou dávkou experimentálnych vakcín pobežia ako sliepky za zrnom. Nič iné im totiž nezostane, lebo tie dve dávky, ktoré mali byť nielen sloboda, ale aj zdravie, akosi nefungujú. Ako ukazujú zistenia lekárov a vedcov, ich účinok sa už po pol roku stráca. „Neviem, či po tretej dávke budú tieto sliepky znášať vajcia,“ píše v kratučkom statuse pri videu Štefan Harabin. Nuž, zabavte sa teda aj vy a porozmýšľajte, či ste sa vo videu náhodou nenašli.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články