5.4 C
Nitra
štvrtok, 18 apríla, 2024

Harabin opäť zabáva ľud, tentokrát na úkor Roberta Fica. VIDEO zo „šéfových“ perál ale stojí za to!

Slovenská politická scéna nie je len rozhádaná, ale nájdu sa v nej aj svetlejšie, presnejšie humornejšie stránky. Ono sa to síce pri pohľade na súčasné vysoké ceny úplne všetkého nezdá, je to ale tak. A neverili by ste, kto je jedným z nositeľov humoru medzi našimi politikmi. Nie, nie je to ani zabávač Jožo Pročko a ani „neriadená strela“ Igor Matovič. Je to niekto úplne iný.

Pri hádaní niečoho sa zvykne vravieť, že „Dám ti tri možnosti.“ Nuž aj my vám dávame tri možnosti tipnúť si, kto je oným „ľudovým“ zabávačom. Pred pár rokmi vedel ľudí zabaviť dnes už exminister spravodlivosti, expredseda Najvyššieho súdu a neúspešný kandidát na prezidenta Štefan Harabin, ktorý v sebe rozdávača humoru nezaprel ani teraz. Na sociálnej sieti Telegram zverejnil video s ďalším ľudovým zabávačom – Robertom Ficom!

Je jedno či slony sexujú alebo sa bijú, vždy trpí tráva!

Harabin síce „zišiel z očí a tak zišiel z mysle“, lenže on je stále tu! Video, ktoré zverejnil na sociálnej sieti Telegram z vyjadrení šéfa Smeru-SD Roberta Fica za uplynulý rok je skutočné zábavné a oplatí sa ho pozrieť si do konca. Prebral ho síce od Leony Kuzmovej, ale to nič nemení na veci, že v tomto neľahkom čase chce ľudí aspoň trochu zabaviť. A navyše im pripomenúť, čo všetko „vypadlo“ z úst trojnásobného expremiéra, rovnako neúspešného kandidáta na prezidenta a politika, ktorý by bol opäť rád na výslní.

Štefan Harabin bude v najbližších voľbách opäť kandidovať na funkciu prezidenta

Harabin opäť zabáva ľud, tentokrát na úkor Roberta Fica. VIDEO zo „šéfových“ perál ale stojí za to!
Zdroj: Telegram / Štefan Harabin

Portál nitranoviny.sk zvykne svojmu čitateľovi ponúknuť prepisy vyjadrení ľudí vo videách, v tomto prípade ale spravíme výnimku, pretože zostrih Ficových „perál“ si je treba skutočne vypočuť, aby sa nestratila autentickosť. Ponúkneme aspoň niečo: „OĽaNO? To je dobrovoľný spolok záhradkárov!“ Vyzeráme ako takí idioti!“ „Ale my asi tou loptou musíme búchať tú vládu po hlave.“ „Pozrite sa na toho priduseného Matoviča. Som myslel, že veľa sedatív mal!“ „Je jedno či slony sexujú alebo sa bijú, vždy trpí tráva!“

YouTube video
Zdroj: YouTube.com

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x