20.1 C
Nitra
sobota, 22 júna, 2024

Fico k Čaputovej: Ste slovenská prezidentka a na prvom mieste musia byť u vás záujmy Slovenska a nie Ukrajiny!

Slovenský národ je doslova rozglejený. A to tak, ako doposiaľ nikdy vo svojej novodobej histórii. To, čo sa deje na našej politickej scéne v ostatných rokoch, nebolo hádam počas vlády šéfa HZDS Vladimíra Mečiara. A aby toho nebolo málo, tak Robert Fico sa v statuse opäť pustil do Zuzany Čaputovej, čím opäť vrazil nôž do mentálne rozdeleného Slovenska. Na koho strane je pravda si každý vo svojej mysli usporiada sám.

Prečo urážate Slovákov, že majú iný názor?

Robert Fico národu odkazuje, že po jeho nedeľňajšej tlačovej konferencii by mala prezidentka zvážiť svoje zotrvanie vo funkcii. „Objednať si kampaň proti Slovenkám a Slovákom môžu len sluhovia cudzích záujmov,“ konštatuje hneď v úvode trojnásobný premiér. „Prezidentka Čaputová sa hnevá, keď ju označujeme za slúžku cudzích záujmov. A to čo bolo, čo ste pani prezidentka porozprávali bruselskému webu Politico? Že vraj Slovensko riadi ruská propaganda. Ale to bez dôkazov tvrdí americká a bruselská propaganda a vy ste jej hlásnou trúbou. Už sa spamätajte!“ píše ďalej šéf Smeru-SSD.

„Ste slovenská prezidentka a na prvom mieste musia byť u vás záujmy Slovenska a nie Ukrajiny. Prečo urážate Slovákov, že majú iný názor, ako je ten váš, čisto americký? Ľudia nie sú hlúpi, stretol som stovky, tisíce ľudí, ktorí sú múdrejší a vyspelejší ako vy a mali by ste sa od nich učiť a nie ich označovať za nepriateľov demokratického sveta,“ páli Robert Fico ďalej do Zuzany Čaputovej a odkazuje národu, že po tom, čo smeráci povedia na ich nedeľnej tlačovke, na ktorej chcú hovoriť o tom, čo si ona spoločne s Matovičovou a Hegerovou vládou objednali proti Slovensku v zahraničí, by mala hlava štátu odstúpiť z funkcie!

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x