19.1 C
Nitra
nedeľa, 26 mája, 2024

Eduard Chmelár: Prečo sú nadchádzajúce voľby pre nás kľúčové

Toto je možno to najdôležitejšie video, aké som kedy nakrútil. Mnohým sa páčiť nebude. Kľúčové však je, aby každý pochopil, že nás čakajú najdôležitejšie voľby v moderných dejinách, v ktorých ide o všetko – o udržanie slobody, o uchovanie mieru a o samotnú existenciu Slovenskej republiky.

V takýchto historických okamihoch sa zodpovedný človek nerozhoduje podľa svojich úzkoprsých záujmov, ale podľa oveľa dôležitejších princípov. A predovšetkým, v takýchto časoch potrebujeme, aby nás viedli ľudia, ktorí budú mať odvahu za nás bojovať. Lebo politik, ktorý uprostred existenčného zápasu o všetko povie, že on chce byť radšej slušný premiér, ten zápas za nás v skutočnosti vzdal, a to, čím sa riadi, nie je slušnosť, ale poslušnosť.

Odborár Košč: Zaviesť u nás štvordňový pracovný týždeň sa dá, rovnako tak zvýšiť minimálnu mzdu

Zároveň prinášam dôležitú výzvu malým stranám, ktoré nemajú šancu dostať sa do parlamentu, aby zvážili, či v tejto chvíli nie je rozumnejšie podporiť strany, ktoré dokážu presadiť zmenu, a šetriť si energiu a obmedzené finančné zdroje na iné voľby. Ďakujem za pochopenie a za zdieľanie.

YouTube video

Text: Eduard Chmelár, fb

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x