13.1 C
Nitra
štvrtok, 18 apríla, 2024

Edkove úsmevné dobrodružstvá! Marek Kurta opäť zacielil na „perly“ Eduarda Hegera (VIDEO)

Mnohí Slováci určite veľmi dobre poznajú zábavnú reláciu „Aj múdry schybí“, ktorá u nás baví ľudí už niekoľko rokov. Otázky kladené bežným ľuďom síce nie sú zložité, ba niektoré sú doslova triviálne, odpovede respondentov sú však nie raz na popukanie. Lenže pozor, pobaviť vedia aj odpovede našich politikov.

Náš bývalý úspešný predajca vodky a v súčasnosti dočasne poverený premiér Eduard Heger sa už pomaly začína podobať na šéfa národniarov a expredsedu parlamentu Andreja Danka. Neveríte? Tak si pozrite video zostrih toho najúspešnejšieho z vyjadrení Eduarda Hegera ako ich zozbieral člen hnutia Republika Marek Kurta.

Naď si dokonale vystrelil z Blahu. Síce sa pochválil cudzím perím, Slováci sa na tom ale dobre bavia… (VIDEO)

Portál nitranoviny.sk už jednu zábavnú šou Eduarda Hegera zverejnenú Marekom Kurtom priniesol, toto je ale „z iného súdka“. V tomto zostrihu si môžete vychutnať skvelú rečnícku „ekvilibristiku“ Eduarda Hegera, ktorou v ničom nezaostáva sa už spomínaným Andrejom Dankom a červenať by sa pri nej mohol aj ďalší národniar, exprededa SNS Ján Slota. Ani tentokrát nedávame prepis toho, čo sa Eduardovi Hegerovi podarilo vypustiť zo svojich úst, ale jeho „perly“ stoja skutočne za to a určite by ašpirovali na ocenenie „Oscar“ alebo „Haluz roka“. Však video Marek Kurta aj výstižne nazval „Edkove úsmevné dobrodružstvá“. Takže nech sa páči, zoberte si pukance a kolu a držte si klobúky, lebo táto humorná jazda bude stáť za to.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x