8.7 C
Nitra
utorok, 16 apríla, 2024

Naď si dokonale vystrelil z Blahu. Síce sa pochválil cudzím perím, Slováci sa na tom ale dobre bavia… (VIDEO)

To, čo sa deje v súčasnosti na slovenskej politickej scéne tu zrejme v našich novodobých dejinách samostatnosti ešte nebolo. A rovnakým dielom sa na tom podieľa koalícia, teda ak nejaké ešte existuje, aj opozícia. A Slovák sa v tom celom buď úplne stráca, alebo poriadne zabáva.

Doslova kabaret si spravil dočasne poverený minister obrany Jaroslav Naď z toho, čo sa udialo v sobotu pred rozhlasovou diskusnou reláciou Sobotné dialógy. Ono by na tom celom nebolo vôbec nič úsmevné, ba práve naopak, lenže šéf rezortu obrany to spojil so zostrihom krátkeho videa z českej kultovej komédia Dědičství aneb Kurvahošigutentag, a celá situácia naberá úplne iný rozmer. A hlavným hrdinom sa stal podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha.

Zo smutnej udalosti napokon dobrá zábava

Mnohí Slováci určite vedia, že na sobotnú diskusnú reláciu Sobotné dialógy mal do rádia Slovensko prísť Marián Kéry zo Smeru-SD, ktorý však, zo zatiaľ neznámych dôvodov, poslal miesto seba jednu zo svojich rúk, však chobotnica ich má niekoľko, Ľuboša Blahu. Toho ale moderátorka relácie Marta Jančkárová odmietla, a tak sa strhlo hotové smero-šialenstvo. Moderátorka dokonca dostávala e-maily a telefonáty, v ktorých sa jej a dokonca i jej rodine neznáme osoby vyhrážajú mimoriadne vulgárnym a agresívnym slovníkom mučením, hromadným znásilnením, ublížením na zdraví či fyzickou likvidáciou!

Na podobnú tému, spojenú tiež so Smerom-SD a Ficom, sa dobre zabával aj Igor Matovič

Humoristický „suchár“ Jaroslav Naď však našiel niečo, na čom sa dá dobre zabaviť. Stačí len, aby k Blahovi priradil skvelého českého zabávača Bolka Polívku a o úsmev na tvári je postarané. „TAK PREDSALEN SA DOVOLAL! PS: dostal som to už od mnohých z Vás, neviem, kto je pôvodný zdroj, ale musel to byť génius pretože to ide ako teplé rožky :))) Ak sa ozve tvorca, dodatočne ho uvediem, ak o to bude mať záujem,“ napísal v krátkom statuse Jaroslav Naď, ktorý napokon autora tejto humoresky predsa len vypátral. Je ním Jaroslav Effenberger. Šéf rezortu obrany sa síce popýšil cudzím perím, čo aj chlapsky priznal, rozhodne ale pobavil. A spolu s ním aj ďalší 🙂

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x