21.1 C
Nitra
štvrtok, 23 mája, 2024

Doteraz vás blbli s Covidom, teraz vás strašia jadrovým útokom, šokuje Boris Kollár. Koho tým myslel?

Zvykne sa vravieť, že keď sa človek pomýli, aj pravdu povie. U našich politikov táto múdrosť platí dvojnásobne. Škoda len, že sa až tak často nemýlia, lebo tej pravdy by sme sa dozvedeli podstatne viac. A veruže by sme to potrebovali rovnako ako soľ.

Veľa pravdy sa od našich koaličných politikov, ale vlastne od všetkých politikov, Slováci nedozvedia. Žiaľ. Zrejme aj preto si ľudia po každých voľbách ťukajú na čelo, čože si to zase zvolili. Horšie však je, že ich „pravdovravné“ myšlienky šíria i niektoré médiá. Tým sa teraz ako „odmena“ (okrem tých státisícov za „pravdivé tvrdenia“), dostalo dokonalej potupy. A to dokonca v statuse od druhého najvyššieho ústavného činiteľa – Borisa Kollára.

Ako je možné, keď chcú všetci mier, že vypukla taká strašná vojna, ktorá má za týždeň tisícky obetí? Pýta sa Chmelár

Vy ste sa už v tých médiách vážne na komplet pomiatli?

„Ako upokojiť obyvateľstvo? Najlepšie vo všetkých médiách informovať ľudí ako postupovať a pripraviť sa na jadrový útok! Vy ste sa už v tých médiách vážne na komplet pomiatli?,“ pýta sa hneď v úvode Boris Kollár, ktorý svoju myšlienku vzápätí aj rozvádza. „Po prvé, ak k tomu príde, tie blbosti, čo vám radia, nebudete nikdy potrebovať, lebo bude to to posledné čo v živote uvidíte a rádio s náhradnými baterkami vám bude platné ako mŕtvemu Hubertus,“ začína šéf parlamentu s pozvoľným humorom. „Rovnako vaše zásoby jedla v garáži. Prestaňte blbnúť a nečítajte tieto kraviny, žiadna jadrová vojna ani útok nám nehrozia,“ konštatuje natvrdo Boris Kollár.

Doteraz vás blbli s Covidom, teraz vás strašia jadrovým útokom, šokuje Boris Kollár. Koho tým myslel?

„Nebudem vás tu presviedčať, ale všetci dobre viete, že mám kopec detí, že ich milujem, a že keby reálne niečo hrozilo už som ich odpratal do „relatívneho bezpečia“. Nebol som v potravinách nakupovať zásoby, nezohnal som jednu jedinú jódovú tabletku, lebo sú to blbosti,“ pokračuje multiotecko a predseda Sme rodina, ktorý vzápätí zaťal do živého: „Doteraz vás blbli s Covidom, teraz vás strašia jadrovým útokom. A pritom nechcú edukovať či vás zachrániť, len vám predať váš vlastný strach a zarobiť na ňom. Veď ide len o čítanosť, že? Ozaj neviem zohnať čelovku, nemáte niekto…“ končí svoj šokujúci status Boris Kollár.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články