18.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Blahovi opäť horí za zadkom. „Chlapci“ z OĽaNO na neho podali ďalšie trestné oznámenie. Za to, že vraj šíri ruskú propagandu

A ide do tuhého. Slovenská politická scéna sa opäť správane „nažhavuje“. A na svedomí to má, kto iný ako podpredseda Smeru-SD Ľuboš Blaha. Tomu sa totiž rozhodli ísť po krku nejakí „tajtrlíci“ z OĽaNO.

Asi najväčší smerácky burič, konšpirátor, revolucionár a nevieme, čo ešte Ľuboš Blaha sa dostal u členov OĽaNO na vrchol čiernej listiny. Jednoducho povedané, tak dlho im brnkal po nose a dráždil hada bosou nohou, až sa ucho na krčahu utrhlo. A výsledok? Podané je na neho ďalšie trestné oznámenie. Ľuboš Blaha sa v statuse nielen sťažuje, ale zároveň aj smeje z toho, čo sa vlastne smerom k jeho osobe udialo.

Poslanci OĽaNO podali trestné oznámenie na túto trojicu. Za dezinformácie!

Nevedia sa zmieriť so slobodou slova a inými názormi

„Nejakí tajtrlíci z OĽaNO vraj na mňa dali trestné oznámenie za to, že šírim ruskú propagandu. A vraj ak ma Maroš Žilinka nebude stíhať, tak to je jasný dôkaz toho, že aj on je ruský agent. Do popuku.“ Píše v úvode Blaha, podľa ktorého je to skoro rovnako vtipné ako keď dal Dostál trestné oznámenie na ruského prezidenta Vladimíra Putina. „Odvtedy Putina nikto nevidel, trasie sa doma v obývačke od strachu z nášho Ondra,“ smeje sa smerák, podľa ktorého oni fakt nevidia, akí sú smiešni. „Niekedy, keď sa chcem dobre zasmiať, rozmýšľam, či si pustiť Fantozziho alebo tlačovky koaličných politikov. Prepáčte, ale jedno múdre príslovie hovorí – orol muchy nechytá. Nevšímajme si ich. Bzučia – a nech. Na mňa už liberálne mušky podali asi sto trestných oznámení, pretože sa nevedia zmieriť so slobodou slova a inými názormi,“ konštatuje Blaha sťa by nepolapiteľný hrdina.

Blahovi opäť horí za zadkom. „Chlapci“ z OĽaNO na neho podali ďalšie trestné oznámenie. Za to, že vraj šíri ruskú propagandu

„Už ma to ani nebaví komentovať – trochu kreativity, chlapci, veď zívam. Zase vyhrám – ako vždy,“ pridáva sarkasticky podpredseda Smeru-SD, podľa ktorého sa „chlapci“ z OĽaNO oháňajú demokraciou a ľudskými právami a v skutočnosti sa správajú ako učebnicoví fašisti. „Nabudúce nech si pri týchto cirkusových predstaveniach aspoň dopredu skontrolujú, kedy má otvorené Generálna prokuratúra, lebo toto by nezbabrali ani Pat a Mat,“ šije ďalej do nenávidenej s.r.o-čky ešte nenávidenejšieho Matoviča. „Nevšímajme si esesáčikov z koalície, priatelia, naším cieľom musí byť mier. A pravda. Či sa im to páči alebo nie. Môžu nás zastrašovať, koľko chcú,“ zakončil, už tradične revolucionársky, svoj status Ľuboš Blaha.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články