18.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Doktor Čičala vyzýva národ: Buďte na pozore! Možno by nebolo od veci pozisťovať si informácie o viacerých politikoch

Mnohí ľudia si už všimli dvojtvárnosť niektorých politikov. Niektorí majú „iba“ dve tváre, niektorí už doma pekných pár prezlečených kabátov. Dôležité preto je dobre si všímať a najmä počúvať, kto čo a kedy hovorí. A to najmä v súvislosti s blížiacimi sa predčasnými parlamentnými voľbami.

Jedným z tých, ktorí pomerne podrobne sledujú dianie na slovenskej politickej scéne, a nielen tej, je aj lekár, psychiater Radoslav Čičala. Už počas pandémie COVID-19 poukazoval na viaceré veci, proti ktorým ako lekár protestoval. Bolo to nielen testovanie, ale aj nosenie rúšok a respirátorov, ale aj očkovanie. Teraz, keď už je po všetkom pripomína niektorým politikom, ako sa správali oni a ich blízki „partajníci“ v týchto pohnutých časoch.

A médiá mlčia, ale mlčia aj politické strany

Čičala hneď v úvode statusu píše, že 30. mája upozornil statusom na podivné naliatie miliónov eur do súkromných nemocníc. „Štátne nemocnice sa rozpadajú, taká Mickiewiczová v centre Bratislavy je výsmechom a hanbou Slovenska a štát, a jeho podvodní predstavitelia, idú podporovať súkromné organizácie v sume, za ktorú by postavili minimálne dve nemocnice,“ konštatuje lekár, ktorý prikladá aj link potvrdzujúci kedy, na čo, koľko, komu a kým boli finančné prostriedky poskytnuté (TU). „Dnes čítam správy a zrazu riaditelia spoločnosti Agel a nemocníc uvažujú, že by neprijali tie peniaze. Aká náhoda. Spomínal som trestné oznámenie, a to aj podám, ak tie peniaze budú odoslané, a budem sa aj pýtať kompetentných, ako je toto možné a prečo štát podporuje súkromné nemocnice a nie štátne,“ nekompromisne pridáva Čičala s priložením ďalšieho linku (TU).

Doktor Čičala vyzýva národ: Buďte na pozore! Možno by nebolo od veci pozisťovať si informácie o viacerých politikoch
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

Vyzerá, že toto všimnutie si registra zmlúv a zverejnenie odhalilo niečo nechcené. Všetky média však o tom mlčia, mlčia o tom aj strany. Kotlebovci sú ticho, Republika je ticho, o riadenej opozícií ani nehovorím. Kladiem si otázku, prečo sú ticho a prečo nekonajú? Majú toľko členov, milióny z volieb, štedré platy, de facto za ničnerobenie, a mohli by toto robiť? Keď to ja robím popri práci v zamestnaniach, 100 hodinách nadčasu, práce doma a inými súkromnými starosťami, prečo to nedokážu desiatky ľudí v stranách? Sú takí neschopní alebo úmyselne zamestnávajú ľudí vykecávaním sa v rôznych reláciách?“ pýta sa doktor psychiater.

Čičala kladie závažnú otázku: Čo ak práve vakcína prispieva k šíreniu ochorenia? A tým pádom ide o…

Nespoliehajte sa na nikoho, ale sami preverujte!

„Už dlhšie si kladiem otázku o Republike. Mazurek a Uhrík sa vyjadrovali proti COVID-u, ale v strane majú primára Urbana, ktorý ospevoval Sabaku, očkovanie, opatrenia vlády. Neviem ako on, ale ak nie je slepý a dobre platený farma firmami musel si všimnúť, že pribúda pacientov s nádorovými ochoreniami. Hlavne u tých očkovaných s viacerými dávkami. A nie ho z Republiky vylúčiť. Vyvstáva však iná otázka. Ružomberok je vojenská nemocnica, kde sa stali podivné udalosti Lučanskému, robí tam aj dobrý kamarát Lipšica, a či náhodou nemá primár Urban niečo s tajnými službami, alebo inými podobnými organizáciami,“ konšpiruje Čičala a dodáva: „Republiku nekriticky propaguje Danny Kollár, o ktorom hovorí Kamil Jakub, že je tiež spravodajec. Ten má relácie často s Kaliňákom. Kaliňakova žena robila tiež v tajných službách, a ak sa nemýlim bola pôvodom z Liptova…,“ pokračuje s drobným konšpirovaní doktor, ktorý na podporu svojich slov prikladá ďalší link.

Doktor Čičala vyzýva národ: Buďte na pozore! Možno by nebolo od veci pozisťovať si informácie o viacerých politikoch
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

Doktor Čičala sa pýta: Neskúša pediater na svojich pacientoch nové vakcíny bez vedomia rodičov?

„Ondrej Ďurica tiež robil v armáde. Počas Covidu som kontaktoval aj jeho, ale aj iných z Republiky, všetci bez nejakej aktivity. A presne ako hovorí Kamil Jakub, v EÚ parlamente a na výboroch vedeli o všetkom a za mnohé veci hlasovali (ktoré sú agendou 2030). Buďte na pozore. Možno by nebolo od veci spracovať a pozisťovať informácie o viacerých politikoch v takýchto stranách. Ak niečo máte, pošlite na mail: radoslav.cicala@gmail.com,“ vyzýva lekár širokú verejnosť na spoluprácu. „A nespoliehajte sa na nikoho, nie je jedinou cestou byť v politike… ale aj si doma sadnúť a kontrolovať ich, pozrieť si centrálny register zmlúv… crz.gov.sk. Pýtať sa cez infozákon. Toto je to, čoho sa najviac boja a to je cesta ako začať meniť systém… Dôveruj, ale preveruj!!!“ dodáva na záver lekár Radoslav Čičala.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x