12.6 C
Nitra
streda, 17 apríla, 2024

Čičala kladie závažnú otázku: Čo ak práve vakcína prispieva k šíreniu ochorenia? A tým pádom ide o…

Očkovanie experimentálnymi vakcínami proti COVID-19 začína prinášať svoje „ovocie“. Vakcíny, ktoré mali byť „zdravie“, „úsmev“ či „sloboda“ sú teraz všetko možné len nie to, čo mali byť. Mnohí lekári o tom z praxe vedia svoje. Hovoriť o tom ale, žiaľ, nechcú alebo nemôžu.

Na možné vedľajšie účinky experimentálnych vakcín upozorňovali mnohí lekári a odborníci hneď od začiatku, boli však inými „odborníkmi“ označovaní za hoaxerov a prakticky im nebolo možné k celej veci sa vyjadrovať, oponovať či upozorňovať na možné riziká. Jedným z tých, ktorí sa nebáli poukázať na závažnosť týchto vakcín je aj lekár psychiater Radoslav Čičala. V krátkom statuse teraz opisuje, čo zažíva s X-krát očkovanými vo svojej praxi.

Čičala kladie závažnú otázku: Čo ak práve vakcína prispieva k šíreniu ochorenia? A tým pádom ide o...
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

Štyrikrát očkovaná a za mesiac dvakrát pozitívna!

4x očkovaná pani vo vyššom veku mala ťažší priebeh COVID-u. Dva týždne po skončení príznakov si opäť volala záchranku, lebo si myslela, že znova má COVID-19. Mala úzkosti. Skončila na infekčnom oddelení COVID pozitívna… takže COVID pozitívna v priebehu mesiaca 2x,“ konštatuje Radoslav Čičala, ktorý kladie v závere nepríjemnú, ale zásadnú otázku: „Čo ak práve vakcína prispieva k šíreniu ochorenia a tým pádom ide o viaceré trestné činy, vrátane experimentu, šírenia nebezpečnej infekčnej choroby?“

Na problémy ľudí zaočkovaných experimentálnymi vakcínami upozorňoval aj doktor Mesík

Čičala kladie závažnú otázku: Čo ak práve vakcína prispieva k šíreniu ochorenia? A tým pádom ide o...
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

Svoje skúsenosti s X-krát očkovanými ľuďmi napísali v diskusii pod statusom aj niektorí Slováci. A veruže tiež nie sú vôbec pozitívne, ba mnohí sa doslova radujú z toho, že odolali „lákaniu“ nechať sa zaočkovať.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x