15.4 C
Nitra
streda, 10 apríla, 2024

Doktor Čičala: Nikoho povinnosťou nie je ísť zabíjať iného človeka. Vojny sú iba nástroje psychopatov!

Vojna na Ukrajine vyvoláva polemiky nielen naprieč slovenským či medzinárodným politickým spektrom, ale aj medzi samotnými obyvateľmi. Slováci aj Česi majú obavy, že ich bude armáda povolávať do vojenskej služby. Či sa tak v krátkej či dlhšej budúcnosti stane nevedno, bojovať sa však drvivej väčšine Slovákov a ani Čechov vôbec nechce.

Doktor Čičala: Nikoho povinnosťou nie je ísť zabíjať iného človeka. Vojny sú iba nástroje psychopatov!
Bojovať, či nebojovať? (foto: ilustračné, freepick)

Slováci sú síce ochotní pomáhať Ukrajincom ako sa len dá, postaviť sa však so zbraňou v ruke proti ruskému agresorovi sa im ale rozhodne nechce. Práve naopak, všetci chceme mier a nikto nechce večer, že Rusko by mohlo Slovensko vojensky napadnúť. Niektorí politici sa však zahrávajú s ohňom a akoby vojnu na Slovensko privolávali. Zaujímavý postreh v tejto súvislosti vyjadril v statuse lekár psychiater Radoslav Čičala, ktorý zároveň vyzýva Slovákov k ostražitosti a všímania si toho, kto ich chce do vojnového konfliktu zatiahnuť.

Treba si dobre zapamätať, kto nás zaťahuje do vojny

„Bolo to ešte niekedy minulý rok, keď blízky kamarát Naďa – Ľubomír Galko, chcel vojnový útok na Rusko. Nabádať k vojne a vojenským konfliktom nedokáže nik normálny. Vychutnávať si mŕtvych, strieľanie, zabíjanie a nabádať k tomu, dokážu len psychopati. Inteligentní psychopati často do takejto vojny nechodia a posielajú tam nevinných ľudí. Tí za ten čas zmiznú do tepla, a potom sa vrátia po funuse a skupujú pôdu a zarábajú na obnove,“ konštatuje hneď v úvode lekár psychiater, ktorý vzápätí dodáva, že Slovensko je krásna krajina s množstvom nerastných surovín a dlhodobo je už v hľadáčiku záujmov štátov ako je Izrael.

Doktor Čičala poukázal aj na ministra obrany Naďa a jeho otca, ktorý zakladal Smer-SD

„Aj preto veľkú časť politikov tvoria osoby hlásiace sa k národnosti tohto štátu a nemajú problém obetovať Slovákov. Lebo chcú našu pôdu, našu krásnu krajinu,“ prízvukuje Čičala, podľa ktorého nikoho povinnosťou nie je ísť zabíjať iného človeka, ktorý je pre niekoho synom, otcom, bratom.Vojny sú nástroje psychopatov ako strašiť ľud a udržiavať ho pod kontrolou. Ak by nás chcel niekto zatiahnuť do vojny, treba si riadne zapamätať kto. Treba archivovať príspevky, články tých, čo vyzývajú k vojne a odviesť ich v skupine do tej vojny, do prvej línie. Nech si to zažijú naživo a nielen z pozerania akčných filmov,“ píše ďalej lekár psychiater., podľa ktorého máme vo vláde bandu psychopatov, mnohých prepojených na zahraničné záujmy.

Nízka zaočkovanosť nie je podľa Čičalu pre Slovákov prehrou, ale naopak výhrou

Pripravme si biele zástavy na naše domy, odmietnime vojnu

Vojnu odmietam a musí ju odmietnuť každý zdravý empatický človek. Kladiem si otázku, prečo sa neurobí referendum proti vojne? Proti mobilizácii, ktoré by zabezpečilo našu neutralitu. Prečo namiesto nezmyselnej otázky a nezmyselného referenda Fico neurobil toto? Treba sa zlúčiť, v prípade vojny sa nenechať zastrašiť, spájať sa a v žiadnom prípade sa nenechať zatiahnuť do vojny a zabíjania nevinných ľudí, či už Ukrajincov, Rusov, Američanov. Ak sa chceme pripraviť, pripravme si biele zástavy na naše domy, odmietnime vojnu,“ vyzýva Čičala.

Doktor Čičala: Nikoho povinnosťou nie je ísť zabíjať iného človeka. Vojny sú iba nástroje psychopatov!
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

V prípade zatiahnutia Slovenska do vojny treba podľa Čičalu okamžite ísť do Bratislavy a poriešiť tam tu zapredanú zločineckú vládu, poslancov a iných lokajov. „Za vlády Smeru-SD bolo odhlasované pôsobenie špeciálnych amerických vojakov na Slovensku, so zameraním na psychologické operácie a manipuláciu. Smer-SD prečo ste to dovolili? A prečo teraz tárate niečo iné? A hlavne, prečo je toľko ľudí slepých a verí vašim pekne znejúcim klamstvám?“ pýta sa na záver statusu lekár psychiater Radoslav Čičala.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x