16.1 C
Nitra
nedeľa, 23 júna, 2024

Radačovský nekompromisne: Zastavte to šialenstvo, lebo sa nakoniec tou slovanskou krvou udusíte! (VIDEO)

Vojna na Ukrajine akoby nemal konca. Ruské útoky sú čoraz častejšie a ukrajinská armáda sa najmä za pomoci vojenskej techniky a prílevu peňazí z USA a tiež NATO či EÚ bráni zuby-nechty. Nikto však v tom kolotoči smrti nehovorí o mieri, ktorý by zachránil stovky či tisícky životov. Prečo asi?

Dnes už zrejme iba málo ľudí pochybuje o tom, že vojna na Ukrajine nie je o vojne Rusko – Ukrajina, ale o vojne Rusko – USA a NATO. Práve USA a NATO sa položili do boja proti Rusku priam šialene, využívajúc na to odhodlanie Ukrajiny brániť svoje územie. Prečo ale nikto nehovorí o mieri? Prečo o ňom nikto z USA, NATO a dokonca ani z Ukrajiny nechce rokovať? Tu naozaj ide zrejme iba o to, ako poraziť a dostať na kolená Rusko. Veľmi zaujímavé slová predniesol v európskom parlamente náš europoslanec a šéf strany Slovenský Patriot Miroslav Radačovský, ktorý svoje vystúpenie zverejnil aj v zostrihu videa.

Radačovský nekompromisne: Zastavte to šialenstvo, lebo sa nakoniec tou slovanskou krvou udusíte! (VIDEO)
Zdroj: FB / Miroslav Radačovský

Prečo si myslíte, že USA porazia Rusov?

„Zastavte to šialenstvo, lebo sa nakoniec tou slovanskou krvou udusíte!“ bolo hlavné motto jeho príhovoru, ale ako v krátkom statuse priznáva, chcel ešte pokračovať v znení: „Američanom sa nepodarilo poraziť Vietnamcov, Afgancov, Kórejcov, zničiť Kubu, a v Sýrii a Líbyi narobili len zbytočný zmätok. Prečo si myslíte, že porazia Rusov?“ Vzhľadom na prekročenie času na vystúpenie už túto časť ale nemohol dokončiť. V súvislosti so summitom EÚ – Ukrajina mal Radačovský na svojich europoslaneckých kolegov jednu pragmatickú otázku: „Všetci sme presvedčení, že spolu s USA porazíme Rusko. A máme aj alternatívu B? Čo keď to Rusko neporazíme?“ Šéf strany Slovenský Patriot napokon dodal, že zatiaľ sa to v histórii nikomu nepodarilo.

Vojnu na Ukrajine môže podľa Radačovského ukončiť len rokovanie medzi USA a Ruskom

„Ako Slovák a Slovan sa chcem spýtať našich západoeurópskych priateľov – Vaši otcovia a starí otcovia v boji proti Rusku počas II. svetovej vojny zavraždili okolo 20 miliónov Slovanov, Rusov, Bielorusov, Ukrajincov, Srbov, a ako bonus ešte 6 miliónov nevinných Židov. Koľko predpokladáte, že bude zabitých Ukrajincov a Rusov, kým sa táto vojna skončí?“ položil Miroslav Radačovský europoslancom vskutku nepríjemnú otázku, na ktorú im dal aj zásadnú odpoveď:

Zdroj: FB / Miroslav Radačovský

„Vám je to asi jedno, vy to jednoducho máte v génoch. Zastavte to šialenstvo, lebo sa nakoniec tou slovanskou krvou udusíte. Rokujme o zastavení bojov, rokujme o mieri. A výhovorky – to Hitler, to Putin, to Napoleon neplatia. Keď to neurobíme, vystrieľame sa tu všetci ako zajace.“ A to všetko za nechápavého hučania niektorých prítomných.

(hďu)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x