15.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Bývalá suseda bývalého premiéra: „On bol zlý, zlý človek to bol. A aj je, taký pomstychtivý!“ (VIDEO)

Mnohí ľudia skrývajú minulosť, s ktorou by sa chváliť veru nechceli. A platí to aj pri politikoch, ktorí sa zväčša tvária ako etalón čistoty. Tak, ako šéf OĽaNO Igor Matovič, ktorý iba s veľkou nechuťou priznával, že svoji diplomovku si sám nerobil. Teraz sa ale o ňom dozvedáme ešte niečo oveľa zaujímavejšie.

Slovensko určite nevie o našich politikoch to, čo ich okolie. Niekedy sa to prevalí, inokedy nie. Veľmi zaujímavé video s „podmazom“ o živote Igora Matoviča je zverejnené na facebookovom profile Jaja Frasier. Tá v krátkom statuse píše, že jej prišlo do správy veľmi zaujímavé video.

Pod lavicou mal samé oné, nemecké znaky. A fčul sa robí veľkým oným

Ide vraj o akúsi spoveď pani, ktorá vraj už roky pozná rodinu Matovičovcov! „Je zaujímavé o čom sa ľudia bavia v Trnave. Určite je to HOAX,“ dodáva pisateľka na záver statusu. A čo sa teda dozvieme so zaujímavého videa? Že Igor Matovič sa narodil v Trnave na Borovej ulici a jeho otec robil na železnici výpravcu vlakov. V Trnave dostali neskôr byt a mladý Matovič chodil v Trnave na priemyslovku. Chodil tam aj syn postaršej ženy, ktorá si na šéfa OĽaNO spomína takto. „Keď sme prišli na rodičovské združenie na priemyslovke tak viete, čo mal pod lavicou? Samé nemecké znaky. Hákové kríže,“ hovorí žena nejakému mužovi, s ktorý s vezie v dopravnom prostriedku. Zrejme v taxíku. „A fčul sa robí veľkým oným…,“ dodáva staršia Trnavčanka. Matovič bol vraj veľkým nespratníkom. „Keď išla po ceste mačka, tak do nej kopal. Bol zlý ako korela,“ hovorí pani smerom k nášmu financmajstrovi.

https://www.nitranoviny.sk/poznate-firmu-slubotechna-s-r-o-ze-nie-tak-vedzte-ze-jej-skvelym-sefom-je-igor-matovic-video/

„Na Borovej bývala jeho baba a oni tam s ňou bývali. Ona bola pekárka, a keď varila na svadbe tak kradla a nosila im žrať,“ šokuje pani s tým, že oni vôbec chudobní neboli. Taxikár zákazníčke hovorí, že o Matovičovi počul, že bol zákerák, lebo chlapcom, ktorí fajčili kúpil cigarety a potom ich nabonzoval! „Áno, zákerný bol. On bol zlý, zlý človek to bol. A aj je, taký pomstychtivý. Však ja mám, a druhí nech pokapú,“ hovorí ďalej pani v debate s taxikárom, ktorý jej hovorí: Vidíte, aký je svet malý. Ani ste nevedeli, že budete mať suseda politika.“ Reakcia zákazníčky je však šokujúca: „Nó, k**ta!“

https://www.nitranoviny.sk/blaha-opat-potupil-matovica-na-cele-koalicie-mame-plagiatora-podvodnika-a-uplneho-magora-video/

Ty si normálny? Však Fico ti dá na papuľu. Ty chmulo!

Ale staršia pani ide ďalej nielen autom, ale aj vo svojom rozprávaní. „Ježiš, čo som sa mu včera ja nanadávala. Ale nedal dopovedať tej redaktorke. A potom keď toho Fica chce, že on ho rozdrapí v zuboch,“ hovorí zákazníčka a rozpovie taxikárovi situáciu, ktorá v štúdiu vzápätí nastala. „Ty si normálny? Však Fico ti dá na papuľu. Ty chmulo!“ odkazuje pani svojmu bývalému susedovi a opäť dodáva, že Matovič bol už v mladosti strašne zákerný človek. Na slová taxikára, že však uvidíme kam dospeje táto republika žena len bezmocne skonštatuje. „Už ju zničil! Aj hentá prezidentka, čo nevidí čo robí? No ale henten Sulík ma prekvapil, aký je to sprostý človek,“ skonštatovala na záver videa znechutene staršia pani.

Ale, ako autorka verejného postu dodala: Je zaujímavé, o čom sa ľudia bavia v Trnave, určite je to HOAX!

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články