20.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Poznáte firmu Sľubotechna s.r.o.? Že nie? Tak vedzte, že jej skvelým šéfom je Igor Matovič (VIDEO)

Poznáte firmu Sľubotechna s.r.o.? Že nie? Tak vedzte, že jej skvelým šéfom je Igor Matovič (VIDEO)

Poznáte firmu Sľubotechna s.r.o.? Že nie? Tak vedzte, že jej skvelým šéfom je Igor Matovič (VIDEO)
foto: FB Richard Bittner

Igor Matovič sa určite zapíše nezmazateľne do pamäti všetkých Slovákov. Žiadny náš premiér totiž nebol taký neobľúbený ako on. „Nesmrteľné“ ale zostanú aj jeho sľuby, ktoré dal ľuďom pred minuloročnými parlamentnými voľbami. A že ich bolo naozaj neúrekom.

Ak by si Igor Matovič založil firmu Sľubotechna s.r.o. určite by s ňou mal obrovský úspech. Však určite si väčšina Slovákov pamätá čo všetko im sľúbil a čo z toho splnil. Toto prvého je veľa, toho druhého ešte menej. Teda vlastne nič. Ba práve naopak, to, čo sľúbil urobil presne naopak. Ukazuje to v zostrihu videa aj člen Smeru-SD Richard Bittner.

Nikto nemôže dať Slovákom viac ako im Matovič môžem sľúbiť! Dokedy?

Video má slúžiť aj ako akási pozvánka Smeru-SD na nedeľný „míting“ do Rimavskej Soboty. Bittner v ňom ponúka krátku ukážku toho, ako Igor Matovič pred voľbami občanom Slovenska sľuboval. A nielen to, ale aj návrat k tomu, ako to napokon urobil. Ľuďom, ktorí žijú z ruky do úst sľuboval, že im nebude brať sociálne výhody. Lenže, „skutek utek“ a všetko je ináč, hoci sa šéf OĽaNO zastrájal, že všetko zostane tak, ako bolo „…že im zoberieme hneď na druhý deň po vzniku vlády obedy zadarmo, alebo vlaky zadarmo, alebo že im zrušíme minimálnu mzdu či siahneme im na dôchodky,“ hovorí šéf „Sľubotechny“ Igor Matovič v zostrihu videa.

https://www.nitranoviny.sk/blaha-opat-potupil-matovica-na-cele-koalicie-mame-plagiatora-podvodnika-a-uplneho-magora-video/

A aká teda bola jeho osobná ambícia a aj jeho OĽaNO? „…že sprofesionalizujeme štátnu správu tak, aby v nej rozhodovala odbornosť a nie politika. Tiež odrezať políciu a prokuratúru od politiky. Nechať to na policajtoch. Ja osobne by som nechal na týchto ľuďoch, nech si vyberú policajného prezidenta. To by nemalo byť o politike, že politik či politická strana bude určovať kto bude viesť políciu,“ sľubuje Slovákom ďalej Matovič.

https://www.nitranoviny.sk/matovic-je-tyran-a-fasista-to-co-urobila-caputova-je-vlastizrada-odkazme-im-zmiznite-burcoval-blaha-video/

„Budeme sa pýtať ľudí či súhlasia s hmotnou zodpovednosťou verejných činiteľov, aby pacienti podozriví na onkologické ochorenie boli operovaní do dvoch týždňov. V prvom roku budúcej vlády to bude splnené,“ presviedča národ na záver zostrihu Igor Matovič. Tak čo vy na to? Dokonalá Sľubotechna s.r.o., nie? A vidíte, aký úspešný na začiatku bol. A hesla „Nikto vám nemôže dať viac ako vám ja môžem sľúbiť!“ sa drží aj ďalej. Dokedy?

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články