0.7 C
Nitra
utorok, 7 decembra, 2021

Slovensko sa vzbúri v Žiline. Už najbližšiu sobotu vláda spozná jeho hnev

Slováci sú nahnevaní a opozícia bezmocná. Aj takto by sa dala opísať situácia, ktorá je teraz u nás. Zdražovanie prakticky všetkého, ktoré už istá čas prebieha a po Novom roku vypukne naplno, vyháňa nespokojných ľudí do ulíc.

Slovensko sa vzbúri v Žiline. Už najbližšiu sobotu vláda spozná jeho hnev

Do stále väčšej a väčšej chudoby sa prepadáva stále viac a viac Slovákov, ktorí toho všetkého, vrátane opatrení proti koronavírusu, majú už plné zuby. Žiaľ, v parlamente ich „pročkovci“ ani iní „ovci“ vyslyšať nechcú a opozícia je tiež bezmocná. Ľuďom teda zostáva jediné, vyjsť do ulíc. Ako v statuse informuje europoslanec a šéf hnutia Republika Milan Uhrík,. Už najbližší víkend sa stretnú nespokojní Slováci v Žiline.

Pod Dubňom proti všetkému zlému čo táto vláda v súčasnosti robí

Rozličné „mítingy“ a protesty sa už konali v rozličných kútoch Slovenska, teraz sa do nich chcú zapojiť aj v Žiline. „Budúci víkend protestujeme v Žiline. Proti zdražovaniu energií, proti stupňujúcemu sa útlaku a cenzúre, proti šialenému projektu MOVIR, proti Budajovmu zámeru likvidácie vidieka. Za Slovensko, za predčasné voľby, za normálny život,“ oznamuje v statuse nášmu národu Milan Uhrík. Pod Dubňom sa teda najbližšiu sobotu štvrtej hodine popoludní stretnú Slováci, ktorí toho všetkého u nás už majú dosť a chcú to dať aj patrične najavo.

Jozef Uhlárik

Prečítajte si tiež

Najnovšie články