28.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Blaha je znechutený a naštvaný: Toto je taký mediálny škandál, že ich hanba nefacká! (VIDEO)

Slovensko sa pomaly blíži k predčasným voľbám, ktoré sú, zatiaľ, naplánované na 30. septembra. Áno, zatiaľ, pretože ak by prezidentka náhodou chcela vymenovať úradnícku vládu, tak sa možno „veci“ pohnú a parlament vyhlási termín predčasných volieb na skorší mesiac.

Na slovenskej politickej scéne sa odohrávajú šachy, ktorým ani „divá sviňa“ nerozumie. Najhoršie však je, že pri tom všetkom sa dostali ľudia, ktorí sú z toho celého už frustrovaní a vysokými cenami doslova ožobračovaní, až na X-tú koľaj. Zaujímavé sú však aj víkendové diskusné relácie v našich médiách, ktoré by mali ľuďom aspoň trochu „otvoriť“ oči a zorientovať sa, koho ísť voliť. Podpredseda Smeru-SSD Ľuboš Blaha sa však v statuse na sociálnej sieti Telegram zverejnenom aj vo videu na YouTube hnevá na médiá, že v diskusiách počas uplynulého víkendu chýbali opoziční politici. Teda ak nerátame šéfa SaS Richarda Sulíka, ktorý to „hrá“ na obe strany a lídra Hlasu-SD Petra Pellegriniho.

Pravica na Slovensku nevie vládnuť

Vo víkendových reláciách sa podľa Blahu stretli liberálni a konzervatívni pravičiari, ktorí v roku 2020 vytvorili koalíciu. „To čo má byť?“ pýta sa nechápavo. „S výnimkou Pellegriniho na Markíze všetky televízie pozvali výlučne bývalú koalíciu. Žiadna ľavica, žiadna reálna opozícia. Toto je taký mediálny škandál, že za toto musia padať hlavy. Ľavicová opozícia bola kompletne vynechaná – a to len pár mesiacov pred voľbami,“ soptí podpredseda Smeru-SSD, podľa ktorého boli diváci na TA3 boli svedkami „sladkej debatky troch kovaných ekonomických pravičiarov Dírera, Sulíka a Majerského“.

Blaha je znechutený a naštvaný: Toto je taký mediálny škandál, že ich hanba nefacká! (VIDEO)
Zdroj: Telegram / Ľuboš Blaha

„A na STV bolo OĽaNO 1, OĽaNO 2, Sme rodina a SaS, čiže vlastne celá bývalá vláda koalícia – všetko samý pravičiar. Samé 5-percentné straničky. Uvrieskaná Bittó a tak. Nehovoriac o tom, že v Sobotných dialógoch bol takisto len zástupca Sme rodiny a zástupca SaS. Bývalí koaliční partneri, ktorí dostanú luxusný priestor kopať bez oponentúry do Smeru. A jasné, všade sa medzi sebou hádali ako takí pubertiaci, čím len opäť dokázali, že pravica na Slovensku nevie vládnuť a prináša len rozvrat a chaos,“ pridáva Blaha, sklamane a dodáva, že naozaj mediálny fail roka je, ak občan musí počúvať výlučne tých politikov, ktorí tu od roku 2020 likvidujú Slovensko – a moderátori im pri tom veselo asistujú. Žiadna oponentúra!

Blaha do toho opäť udrel: Ak múdri budú ticho sedieť, hlupáci budú ďalej vládnuť! Hlúpi ľudia vládnu svetu…

Dírer na TA3 šíril svoj liberálny džihád

„Viete si predstaviť, že by sa takto stretli v diskusii politici Smeru, Hlasu, SNS a Republiky? Lebo presne toto v opačnom garde spáchali naše mimoriadne nezávislé médiá. Mimochodom, všimnite si, odrazu moderátori neskákali do reči. Ak tam nie je zástupca Smeru, tak sa odrazu mohli vládni politici vyrozprávať, čo im hrdlo ráčilo,“ pohoršuje sa Blaha, podľa ktorého moderátor Richard Dírer na TA3 ako vždy šíril svoj liberálny džihád. Celú reláciu začal ako nejaký neliečený úchyl – slovami „penis a vagína“. „Jemu sa už naozaj komplet prehriala hlava – toto je šialenstvo. Polka Slovenska má obavy z manipulácie volieb, ale Dírer sa z toho vysmieva a spolu s SaS a KDH sa na tom chichúňajú – veď čože je na tom, že tam nezavolali dotknutých politikov, ktorí tému otvorili, aby sa mohli brániť?“ krúti hlavou smerák.

Novinári to riadne prehnali. A Blaha si ich typicky svojsky vychutnal

„Keď Sulík učebnicovo zavádza, že Smer a Hlas nepodporili zmenu ústavy ohľadom predčasných volieb a zabudne spomenúť kľúčový fakt, že to bolo preto, lebo SaS odtiaľ vyhodila referendum, moderátor neoponuje. Nič. Zaľúbene čumí na Sulíka. Dírer má v tej chvíli profesionálnu povinnosť vyvažovať a upozorniť na Sulíkovu manipuláciu. Smer predsa nemohol hlasovať za vylúčenie referenda z ústavy. Jasne sme to komunikovali. Ale kdeže. Dírer sklopí pliecka a Sulíkovi zašvitorí – „rozumiem, čo hovoríte“. Kde je, dočerta, mediálna rada? Za toto TA3 nedá pokutu? Veď rádio Frontinus naháňajú za to, že moderátor vraj dostatočne neoponoval Blahovi. To čo je za dvojaký kilometer?“ kladie „zásadné“ otázky podpredseda Smeru-SSD.

YouTube video

Podľa Ľuboša Blahu je nad slnko jasnejšie, že akože „nezávislé“ médiá chcú pred voľbami nasilu pretláčať pravičiarov, ktorí tu doteraz vládli. „Že ich hanba nefacká. Vrátili Slovensko späť do roku 1941. Vojna, propaganda, zastrašovanie, nenávisť. Oni si fakt myslia, že to ľudia nevidia?!“ zakončil svoj status Ľuboš Blaha.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x