21.5 C
Nitra
štvrtok, 11 apríla, 2024

Sloboda a Solidarita spúšťa novú kampaň MENÍME HRU s novým logom

Strana Sloboda a Solidarita spúšťa kampaň MENÍME HRU a tiež prichádza po štrnástich rokoch s novým kampaňovým logom pre predčasné voľby do Národnej rady Slovenskej republiky.

Sloboda a Solidarita spúšťa novú kampaň MENÍME HRU s novým logom

Teraz si hovorí jednoducho SASKA, pretože práve takto ju najčastejšie volajú ľudia. Je to krátky názov prispôsobený pre mobilné zariadenia, kde sú najmä mladí voliči. Strana im ponúka veľa tém, ktorých je prirodzeným hlásateľom – či už ide o ekonomiku, verejné financie, práva žien a detí, duševné zdravie, práva LGBTI+, moderné vzdelávanie, spravodlivosť, podporu Ukrajiny a prozápadnú orientáciu krajiny.

„Áno, my naozaj meníme hru. Ideme do boja,“ povedal Richard Sulík. „Rozhliadnite sa. Vidíte snáď na Slovensku niekoho iného, kto nemá žiadny korupčný škandál, kto drží slovo, kto má program zostavený naozajstnými expertmi, kto má viac ako 10 rokov skúseností, ako tieto konkrétne riešenia pre ľudí presadiť, kto sa neriadi ideológiou, ale zdravým rozumom a kto má úprimnú chuť postaviť tú najlepšiu možnú budúcnosť pre Slovensko? Všetci, ktorí nám veria, menia hru s nami. Nenechajú sa podplatiť rozhadzovaním, ktoré budú splácať naše deti. Už majú dosť chaotických amatérov. Zaujímajú ich konkrétne zmeny, pre ktoré sa mladým oplatí zostať na Slovensku. Chcú už konečne reálne výsledky. A chcú sebavedomé Slovensko, ktoré najlepšie vie, čo potrebuje.“

Marián VISKUPIČ (SaS): Za povinné očkovanie nikdy nezahlasujem (rozhovor)

Nové logo SASKA má za sebou dlhú diskusiu v strane o tom, ako ďalej. Ukazuje, že sa strana mení a reštartuje. Logo je sprevádzané heslom SLOBODA A SOLIDARITA, čo je spoločne so zelenou farbou jediným prvkom kontinuity, ktorý vo vizuálnom štýle zostal. Logo bude strana používať spolu so súčasným a samozrejme si ponecháva aj svoj názov, takže na volebných lístkoch uvidíte stále názov Sloboda a Solidarita.

Sloboda a Solidarita spúšťa novú kampaň MENÍME HRU s novým logom

Práve teraz sa nové logo SASKA v online a outdoorovej kampani, ktorá zahŕňa billboardy, bigboardy a CLV. Úplne nanovo predstavuje šesť tvárí strany: Janku Bittó Cigánikovú, Juraja Krúpu, Branislava Gröhlinga, Mariána Viskupiča, Máriu Kolíkovú a, samozrejme, Richarda Sulíka.

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x