19.8 C
Nitra
piatok, 12 apríla, 2024

Novinári to riadne prehnali. A Blaha si ich typicky svojsky vychutnal (VIDEO)

Tlačové besedy s politikmi bývajú neraz plné emócií, a to už na jednej či druhej strane. Na strane politikov pri otázkach, ktoré sú im nepríjemné, na strane novinárov, keď im politik naznačí, že s jeho otázkami nie je z nejakého dôvodu spokojný. A potom sú tu ešte „tajné“ vyjadrenia, ktoré vznikajú pri zabudnutých zapnutých mikrofónoch. A práve toto sa stalo aj pri tlačovke strany Smer-SD.

Smeráci sú v ostatnom čase „na výslní“, pretože takmer celá koalícia ukazuje na nich prstom, že referendum bolo najmä ich dielo, a že za jeho neúspech by sa mali hanbiť a náklady naň aj pekne zacvakať. Lenže bola to práve tlačovka strany Smer-SD, po ktorej sa vyfarbili niektorí novinári vyjadreniami, za ktoré by sa nemuseli hanbiť ani štamgasti v reštaurácii IV. cenovej skupiny bez obsluhy. O tom, že by mali byť nestranní a apolitickí ani nehovoriac. O tom, kam sa naša spoločnosť vrátane niektorých novinárov (alebo kameramanov) dostala, svedčí aj krátke video so statusom, ktoré na sociálnej sieti Telegram zverejnil podpredseda strany Smer-SD a „vyvrheľ“ spoločnosti Ľuboš Blaha, podľa ktorého sa slovenské médiá predviedli v plnej paráde. Je však smutné, že sa vôbec takéto niečo objavilo na verejnosti, pretože väčšina novinárov sa skutočne správa profesionálne a slušne.

Daniel MODROVSKÝ: Novinári sú v kontexte v mainstreamu vnímaní ako osoby bažiace po senzácii, hladní po krvi

Číra nenávisť, extrémna vulgárnosť a totálna novinárska manipulácia

Novinári to riadne prehnali. A Blaha si ich typicky svojsky vychutnal (VIDEO)
Zdroj: Telegram / Ľuboš Blaha

Ľuboš Blaha sa pred časom pustil aj do kritiky moderátora TV Markíza Michala Kovačiča

„Kým si toto pustite, prosím, sadnite si. Pretože vám príde zle,“ varuje Blaha tých zvedavých Slovákov, ktorí by si chceli video vypočuť. „Ako som avizoval, dnes po tlačovke Smeru novinári a kameramani zabudli, že sú ďalej zapnuté mikrofóny a ukázali, čo sú zač. Počúvajte, akých nádherne apolitických a nezávislých žurnalistov máme na Slovensku,“ píše ďalej podpredseda smerákov a dodáva: „Ja len, že keď takíto primitívi, ktorí priam nepríčetne nenávidia Smer, informujú o politike na Slovensku, čo z toho asi tak môže vyjsť. No proste rýdza objektivita.“

Zostrih videa ponúka Blaha aj s titulkami, nech vraj celé Slovensko vie, čomu čelíme. „Číra nenávisť, extrémna vulgárnosť a totálna novinárska manipulácia,“ prízvukuje Ľuboš Blaha, podľa ktorého si na spomínanej tlačovke dovolili až taký zločin, že sa poďakovali ľuďom za účasť v referende. „Prosím, priatelia, šírte to po všetkých sociálnych sieťach – odkedy Markíza označila ľudí za dezolátov, väčší škandál ešte médiá nezažili. Kto liberálnym médiám ešte verí, prosím vás, kto?“ pýta sa na záver statusu Ľuboš Blaha.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x