8.1 C
Nitra
pondelok, 26 februára, 2024

Becík s tvrdým odkazom: Pani prezidentka, nestrkajte hlavu do piesku, ale konajte! (VIDEO)

Nikto nám nemôže dať viac, ako nám môžu politici sľúbiť. Okrídlená veta opakujúca sa permanentne každý rok niekoľkokrát. Žiaľ, Slováci na tieto sľuby prakticky vždy skočia a ich autorom ich „zožerú aj s navijakom“. A dokonalou „sľubotechnou“ je najmä Igor Matovič, šéf OĽaNO, ktorého sľuby už pomaly zľudoveli.

Najčastejší a najznámejší Matovičov výrok „Nebojte sa, dobre bude“, ktorý používal najmä počas pandémie COVID-19, však už Slovákov iba poriadne dráždi, pretože tak zle, ako sa majú v súčasnosti, sa v novodobej ére samostatného Slovenska azda ešte nemali. A šéf OĽaNO bez hanby naozaj obyčajným ľuďom sľubuje ďalej a ďalej. Nitriansky župan Branislav Becík, ktorý je jeho dlhodobý kritik, už toho má tiež dosť a opäť sa naplno „odventiloval“ nielen v krátkom statuse, ale aj vo videu na sociálnej sieti.

Becík s tvrdým odkazom: Pani prezidentka, nestrkajte hlavu do piesku, ale konajte! (VIDEO)
Nitriansky župan Branislav Becík sa opäť pustil nielen do kritiky nielen Igora Matoviča, ale aj prezidentky Zuzany Čaputovej. Zdroj: screenshot video

Koalícia môže za stav, v akom sa nachádza Slovensko

„Na májovej parlamentnej schôdzi sa ukáže pravá tvár daňového podvodníka Matoviča!!“ napísal v kratučkom statuse Becík, ktorý svoje slová vzápätí vo videu rozvinul. V jeho úvode nitriansky župan priznáva, že sa ho viacerí ľudi pýtajú na tlačovku, ktorú mali spoločne s predsedom strany Hlas-SD Petrom Pelegrinimi. Na nej vyzvali odvolanú vládu okamžite konať a adresne hneď vyplatiť ľuďom v núdzi 500 eur. „Choro-notorický klamár a daňový podvodník Matovič, ktorý zadlžil každého človeka na Slovensku, vrátane kojencov, a to najviac zo všetkých politikov v histórii tvrdí, že májme v rozpočte dosť peňazí na rozdávanie. Ak teda máme, tak nech koná okamžite, aby sa táto pomoc pre našich najchudobnejších obyvateľov udiala ihneď. Už včera bolo neskoro,“ vyzýva Becík šéfa OĽaNO nie k rečiam, ale k činom.

Becík s tvrdým odkazom: Pani prezidentka, nestrkajte hlavu do piesku, ale konajte! (VIDEO)
Zdroj: FB / Branislav Becík

Becík má návrhy ako znížiť ceny potravín, bude ho však niekto z vlády počúvať?

„Nie o pol roka, ako volebný úplatok, ale okamžite. Ľudia, ktorí v tejto chvíli nevedia, ako prežijú ďalší deň, lebo si nemajú za čo kúpiť enormne drahé potraviny, nemôžu čakať do volieb. Veď sa tých volieb ani nemusia dožiť! Oni potrebujú okamžitú pomoc,“ konštatuje sklamaný a zároveň nahnevaný nitriansky župan. K tomu, čo navrhuje Matovič dodáva, že len v prípade predsedu parlamentu Borisa Kollára by jeho rodine priniesla takáto „pomoc“ cez 5-tisíc eur. „Pri tomto človeku si naozaj nemôžete byť ničím istí. Pri jeho štýle života by sa to mohlo pokojne vyšplhať do 30. septembra až do čiastky 10-tisí eur,“ pridáva Becík sarkasticky smerom k Borisovi Kollárovi. Vzápätí sa nitriansky župan už s plnou vážnosťou obracia na prezidentku Zuzanu Čaputovú.

Becík opäť tne do živého: Slovenskí občania vďaka vláde začínajú pomaly ale isto hladovať

Pani prezidentka, nezatvárajte si oči pred žalostným stavom v našej krajine. Váš poverený premiér a niekoľkonásobný minister Heger namiesto toho, aby riešil veci, tak ho zaujíma len jeho nezmyselná strana. Aj celá koalícia dáva ruky preč od tohto problému a namiesto riešenia veci sa tvária ako alibistická opozícia. Sú to práve oni, ktorí môžu za tento stav, kam až priviedli naše Slovensko. Pani prezidentka, nestrkajte hlavu do piesku. Buď ich všetkých odvolajte, alebo konajte. Pomoc nech je adresná, ale treba konať okamžite, a aspoň tých 500 eur dať hneď každému občanovi, ktorý je dnes na hranici chudoby. Ja vám za nich všetkých ďakujem?“ zakončil svoje video Brnislav Becík. S jeho slovami v drvivej väčšine súhlasia aj diskutujúci Slováci.

Becík s tvrdým odkazom: Pani prezidentka, nestrkajte hlavu do piesku, ale konajte! (VIDEO)

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x