17.1 C
Nitra
pondelok, 15 apríla, 2024

Becík opäť tne do živého: Slovenskí občania vďaka vláde začínajú pomaly ale isto hladovať (VIDEO)

Dobre už bolo! Povzdych, ktorý v súčasnosti pozná asi drvivá väčšina Slovákov. Situácia s vysokými cenami prakticky úplne všetkého privádza do zúfalstva nielen rodičov samoživiteľov, ale aj dôchodcov, nízkopríjmové skupiny obyvateľov a napokon i mnohé mladé rodiny. A aké je z toho východisko? To je, zdá sa, v nedohľadne.

Zaujímavé je, že politici nás „kŕmia“ správami ako ľuďom pomáhajú, aké to u nás nie je až také zlé a ako to všetko úspešne zvládame. Realita je však iná, oveľa horšia, ako o tom básnia ľuďmi volení politici, ktorí však na ľudí kašlú, pretože sami sú úplne odtrhnutí od reality. Kto sa však zjavne ešte od reality celkom neodtrhol, je nový nitriansky župan Branislav Becík, ktorý je dlhodobým kritikom súčasne vládnej politickej garnitúry. Aj teraz jej vo videu a krátkom statuse pripomína, že potraviny sú u nás drahšie ako u našich susedov, pričom ich platy, ale aj dôchodky, sú vyššie ako tie naše.

Becík opäť tne do živého: Slovenskí občania vďaka vláde začínajú pomaly ale isto hladovať (VIDEO)
Nitriansky župan Branislav Becík sa opäť pustil do tvrdej kritiky súčasnej vlády. Zdroj: screenshot video FB / Branislav Becík

Slováci, máte si za čo kúpiť základné potraviny?

„Prečo máme drahšie potraviny ako v Čechách, Poľsku alebo Maďarsku??? Páni Heger a Matovič, pýtam sa Vás, prečo máme drahšie potraviny ako v Čechách, Poľsku alebo Maďarsku!?“ položil Becík v statuse základné otázky a vzápätí sa obracia na ľudí: „A vás, milí občania, sa na rovinu opýtam, máte si za čo kúpiť základné potraviny, alebo si musíte dvakrát prepočítať či kúpite šunku na desiatu pre svoje dieťa? Pocítili ste vo Vašich peňaženkách, že by prišlo k nejakému zastropovaniu cien, alebo pomoci od vlády ako pani Remišová a ostatní podvodníci z vlády hrdo vyhlasujú? Ja ten pocit veru nemám!“

Becík rázne: Slovenský pozemkový fond pod vedením Marosza a OĽaNO je v troskách s kopcom zlodejiny

Máte si za čo kúpiť základné potraviny, alebo si musíte dvakrát rozmyslieť či kúpite šunku na desiatu pre svoje deti? Pocíti ste vo vašich peňaženkách, že by prišlo k nejakému zastropovaniu cien alebo pomoci od vlády ako to pani Remišová a ostatní podvodníci z vlády hrdo vyhlasujú?“ pýta sa hneď v úvode videa bežných ľudí Becík a dodáva: „Ja ten pocit nemám!“ A v kritike ide nitriansky župan ďalej: „V akom štáte to žijeme, keď minister pôdohospodárstva Vlčan, nominant OĽaNO, uzatvára nelegálne kartelové dohody s cudzími obchodnými reťazcami a verejne potápa slovenských spotrebiteľov ako aj prvovýrobcov?“

„Rebel“ Becík sa nezaprie: Ak si odvolaná vláda myslela, že jej dáme do volieb pokoj, je na veľkom omyle!

To, čo u nás vyvádzajú, by si doma nikdy nedovolili

„Potom sa nečudujme, že slovenskí občania začínajú pomaly ale isto hladovať, keď sa na nás pasú cudzí príživníci, ktorým nás táto amatérska vláda zapredala! Prečo už pred rokom, keď som upozorňoval na obrovské obchodné prirážky na potraviny v obchodných reťazcoch, na mňa ani jeden supermarket nepodal trestné oznámenie keď som vypichol mäsové produkty od slovenského producenta, ktoré končia na pultoch s prirážkami 200 až 300 percent. Či je to v Kauflande, v Tescu v Lidli, v Bille atď., tak ani jeden, ani jeden na mňa nepodal trestné oznámenie, lebo je to pravda!,“ čertí sa nitriansky župan.

Obchodníci zo zahraničia, ktorí nechutne zarábajú na slovenskom národe vám diktujú čo budete mať v chladničke, v akej kvalite, a ešte na tom aj nechutne zarábajú. A ja vám garantujem, že u nich doma, napríklad v Rakúsku alebo v Nemecku, by si to, čo vyvádzajú u nás nikdy nedovolili. A naši vládni prisluhovači sa len prizerajú ako teliatka na nové vrátka a pritakávajú ako im nieto diktuje čo majú robiť. Ja sa pýtam dokedy?“ nedáva si syn exministra pôdohospodárstva servítku pred ústa. „Už tri roky prichádzam s návrhmi ako zabrániť umelému navyšovaniu základných potravín zo strany reťazcov a v najbližších dňoch predstavím ďalšie, len je teraz otázne, či to opäť nebude hádzanie hrachu o stenu, ako to bolo doteraz,“ končí svoje video Branislav Becík.

Becík opäť tne do živého: Slovenskí občania vďaka vláde začínajú pomaly ale isto hladovať (VIDEO)
Zdroj: FB / Branislav Becík

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x