15.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Becík: Matovič a jeho OĽaNO ukázali, že nepatria do parlamentu, ale na smetisko politických dejín (VIDEO)

Igor Matovič je osobnosť, ktorá v posledných troch rokoch dokonale rozdelila Slovensko. Lenže nie, aspoň približne, na dve polovice, ale na jednu, ktorá má asi 20 percent, a na druhú, ktorá má zvyšných 80. Áno, práve takmer toľko percent Slovákov nenávidí podľa prieskumov šéfa OĽaNO, ktorý má pre nich pripravené vždy nejaké šokujúce prekvapenie.

Ak by sme brali, že Igor Matovič počas svojho pôsobenia vo vláde pripravil pre svoj národ niekoľko „atómoviek“, tak potom sa Slovensko radí medzi atómové veľmoci. Šéf OĽaNO ale nepoľavuje ani po tom, ako ho liberáli vyhnali z vlády a on sa vrátil do poslaneckých lavíc. Teraz sa usiluje ľudí ohúriť „skvelým“ nápadom, že kto príde voliť, tomu dá štát 500 eur! Nad týmto nezmyslom, ba priam predvolebnou korupciou, sa vo videu zamýšľa aj nový nitriansky župan Branislav Becík.

Becík: Matovič a jeho OĽaNO ukázali, že nepatria do parlamentu, ale na smetisko politických dejín (VIDEO)
Nitriansky župan Branislav Becík opäť podrobil Igora Matoviča kritike. Zdroj: FB / Branislav Becík

Ak máme peniaze na rozdávanie, nečakajme do volieb!

Matovič s návrhom 500 eur za účasť vo voľbách podľa Becíka dokázal, že mu nejde o Slovensko a o ľudí. „Veď v konečnom dôsledku on vyzýval k neúčasti na referende. Tomuto človeku ide len o seba, a aby sa o ňom hovorilo,“ skonštatoval hneď v úvode videa nitriansky župan. „Dámy a páni poznáte ma. Som za pomoc naším občanom, pretože sociálna situácia je žalostná, rast cien potravín, rast nákladov na bývanie, rast cestovného atď je už v rovine neúnosnej. Ak teda má tento štát na rozdávanie navrhujem, aby sme nečakali do volieb,“ konštatuje Branislav Becík.

Nitriansky župan Becík chce vysielať priame prenosy zo zasadnutia krajského zastupiteľstva

„Pán Matovič poďme hneď teraz do toho. Zvýšme napr. jednorazový príspevok matkám, ktoré porodili dieťa o 500 eur, alebo dajme ľuďom, ktorí odchádzajú do dôchodku jednorazovo 500 eur, alebo motivujme mladých, ktorí ukončili strednú školu 500 eurami, alebo dajme všetkým, ako to chce toto pomätené OĽaNO, ale nie čakať do jesene, ale hneď teraz. A garantujem vám, že toto sa im páčiť určite nebude,“ hovorí vo videu Branislav Becík, ktorý na záver ešte dodáva: „Musím skonštatovať, že Matovič a jeho OĽaNO ukázali, že nepatria do parlamentu, ale skutočne už na smetisko politických dejín.“

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x