13.1 C
Nitra
utorok, 27 februára, 2024

Bago: To, čo si teraz voči ľuďom dovolili je čistý fašizmus a masívne porušovanie ľudských práv. A to nesmie zostať nepotrestané!

Mýtus o nebezpečnosti najnovšieho variantu koronavírusu omicrone sa pomaly ale isto rúca. Teda aspoň v niektorých krajinách, pretože na Slovensku bude asi ešte dlho tým najhorším, čo nás na sklonku roka postretlo. Veď ľudí je potrebné niečím strašiť aby sa išli dať hromadne očkovať. Stačí si o omikrone prečítať statusy rôznych odborníkov na facebooku, koľko ľudí, toľko názorov. Ale, ktorý je ten správny?

Slovenskí politici a ich vedeckí a lekárski „odborníci“ si idú svoje napriek tomu, čo sa zisťuje o omicrone vo svete. Experimentálne vakcíny sa musia míňať aj keby na chleba nebolo… Smutné, no taká je slovenská realita. Aká je však realita inde vo svete ukazuje v statuse spisovateľ, ale aj bloger a v ostatných parlamentných voľbách kandidát za poslanca do parlamentu za stranu Hlas ľudu Martin Bago. Jeho slová sú určite zaujímavé.

Omicron je 10x menej nebezpečný ako pôvodný variant Covidu

Podľa Baga to vyzerá tak, že sa situácia pod tlakom vedeckých dôkazov a hlavne pod tlakom odporu verejnosti začne a už aj začína postupne obracať! „Môže za to hlavne omikron, ktorý mieša s kartami vakcinačných jastrabov a vládnych zapredancov. Prvé náznaky zmeny stratégie prišli z JAR a Británie. A ďalšie prichádzajú už aj z Francúzska, Nemecka či Rakúska. Francúzsky epidemiológ Martin Blachier sa pár dní dozadu pre francúzsku TV stanicu LCI vyjadril, že omicron je 10x menej nebezpečný ako pôvodný variant Covidu, že rýchle odznie a v podstate zmení pravidlá hry, pretože už nepôjde o rovnakú epidémiu ako doposiaľ,“ píše v úvode Bago a dodáva, že podobné zmierlivejšie slová už začínajú prichádzať aj z Rakúska, ktoré chce ako prvé v Európe zaviesť protiústavné povinné očkovanie.

Objaviteľka omikronu, doktorka Coetzee: Aj neočkovaní, ak sa omikronom infikujú, túto infekciu oveľa ľahšie prekonajú ako pri Delte!

Zaujímavá správa prišla podľa neho z úst rakúskej spolkovej ministerky pre ústavné záležitosti Karoline Edtstadler (ÖVP), ktorá uviedla, že k nariadeniu povinného očkovania môže dôjsť len v prípade, že vakcína bude mať zodpovedajúci účinok. A keďže na omikron očkovanie nezaberá, bude sa musieť očkovacia povinnosť prehodnotiť. „Okrem iného sa vyjadrila napr. aj k demonštráciám, ktoré spustili návrhy na povinné očkovanie. A aj keď s nimi vždy nesúhlasí, uviedla že, citujem: „Varujem pred všeobecným tvrdením, že by sa mohla obmedzovať sloboda demonštrovať. Okrem toho existuje aj zákonná možnosť spontánnych demonštrácií. V demokracii to musí byť umožnené!“ To len info pre našich vládnych fašistov, ktorí chcú kopírovať rakúske návrhy a snažia sa v núdzovom stave potlačiť akékoľvek demonštrácie!“ prízvukuje Bago.

Omikron v Juhoafrickej republike žiadnu veľkú šarapatu nerobí, no u nás sa ním už mohutne straší, krúti hlavou Mesík

Hlavná sila covidu odznie v roku 2022, a to postupne a do stratena

A dobré správy podľa neho prichádzajú aj z Nemecka, kde nemeckí právnici z iniciatívy KRIStA zverejnili vyhlásenie s desiatimi bodmi, v ktorých vysvetľujú, prečo zavedenie povinného očkovania proti Covidu je neprijateľné a bolo by proti princípom právneho štátu! „Každému, kto trošku sleduje dianie okolo Covidu a návrhov na povinné očkovanie, ktoré porušujú nielen Ústavu, ale aj základné medzinárodné ľudskoprávne dohovory, musia byť dané body už známe, a musí dať tejto iniciatíve len za pravdu. Preto je načase, aby sa ľudia prebudili do reality aj u nás! V pozadí sa totiž toho deje omnoho viac ako len nejaký Covid (ten už dnes slúži hlavne ako zásterka),“ vysvetľuje spisovateľ a dodáva, že okrem toho, že sú tu snahy o nastolenie nového typu totalitného režimu po celom, hlavne západnom svete, dochádza vo svete aj k preformátovaniu hlavných geopolitických centier moci (o tom už písal a napíše opäť niekedy nabudúce).

Igor Matovič: Ak udrie v plnej sile omikron, treba zaviesť lockdown pre ľudí 60+

„A keďže nič sa nedeje náhodne, verte tomu, že globálne „kruhy“ si uvedomujú, kam až môžu zájsť. Aby to nevyvolalo ich pád a vlnu revolúcií po celom svete. Preto sú odpor ľudí, masové demonštrácie a šírenie pravdivých informácií podložených dôkazmi a štúdiami, ktoré dokážu prebudiť ľudí, tak dôležitými!“ myslí si Bago, podľa ktorého na základe toho postupne dochádza k prehodnocovaniu vyhlásení a krokov, ktoré majú ľudstvo vohnať do novej digitálnej totality. „Koniec koncov najlepšie to potvrdzuje nedávne vyjadrenie Billa Gatesa, ktorý nepriamo smutne priznal, že globálnym „kruhom“ sa nedarí implementovať nový totalitárny poriadok, citujem: „Podcenil som, aké obtiažne bude presvedčiť ľudí, aby si nechali pichnúť vakcínu a aby stále nosili masky“, s dodatkom, že je presvedčený, že hlavná sila Covidu odznie v roku 2022 postupne do stratena,“ píše ďalej Bago.

Je potrebné vytrvať v tlaku a postupne toto totalitné bláznovstvo ukončiť!

A čo sa podľa nášho spisovateľa začína diať? „Postupne začínajú mnohé štáty sveta (JAR, Británia, USA, Francúzsko, Nemecko, Rakúsko, Dánsko atď.) priznávať, že omicron je omnoho slabší a môže viesť k ukončeniu pandémie. Preto je potrebné vytrvať v tlaku a postupne toto totalitné bláznovstvo ukončiť! A pozor, nielen ukončiť, ale zodpovedných za to aj tvrdo potrestať!“ konštatuje Martin Bago a na samý záver dodáva: „To, čo si totiž teraz voči ľuďom dovolili, je čistý fašizmus, masívne porušovanie ľudských práv, všetkých možných zákonov, Ústavy, ľudskoprávnych dohovorov atď., a to nesmie zostať nepotrestané!“

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články