7.6 C
Nitra
pondelok, 5 decembra, 2022

Mesík ponúka veľavravný graf. Pozrite si ho, prečítajte si jeho slová, mohlo by sa vám v hlavách aspoň trochu vyjasniť

Vakcína! Vakcína! Vakcína! A tiež „Očkovať! Očkovať! Očkovať!“ Dve slová, ktoré majú Slováci, ale aj ľudia v iných štátoch EÚ na tanieri dennodenne. A pritom sa nikto neunúva zisťovať, či nie je vhodné konečne začať koronavírus aj liečiť v ordináciách. Tam totiž lekári zväčša na Covid pozitívnych ľudí nevolajú, ale ich „liečia“ cez telefón!

Áno, je to skutočne tak, mnohí z lekárov liečia Covid pozitívnych pacientov iba cez telefón. Viete si predstaviť, že vaše pokazené auto opravuje mechanik cez telefón? A ako sa ukazuje, všeliekom nie sú ani vakcíny, po ktorých vedľajších účinkoch majú mnohí ľudia vážne zdravotné problémy, ba aj zomierajú, či sa to niekomu páči, alebo nie. Svoj názor na očkovanie má i vyštudovaný lekár a analytik bezpečnostných rizík Juraj Mesík, ktorý v statuse poukazuje na to, že ľudia zomierajú na COVID-19 aj po tom, ako sú zaočkovaní, takže vakcinačná propaganda má vážne trhliny.

Fiasko masového opichávania EUrópanov vírusovou mRNA vakcínou

Juraj Mesík hneď od úvodu statusu poukazuje na fiasko masového opichávania EUrópanov vírusovou mRNA. Analytik začína iba pár hodín starými citátmi z vládnej tlače:

– „Vo Francúzsku pribudlo vyše 100-tisíc nových prípadov koronavírusu za deň, čo sa stalo prvý raz od začiatku pandémie. Vláda zvažuje, že opäť sprísni opatrenia. (reuters)“

– „Taliansko hlási 55-tisíc nových prípadov koronavírusu, najviac od začiatku pandémie. Zomrelo tiež 144 ľudí. Epidémia v krajine sa za posledné dni zhoršila, preto sa vláda rozhodla od 1. februára skrátiť platnosť očkovacích certifikátov z deviatich na šesť mesiacov. (čtk)“

– „V Portugalsku za posledný deň tam pribudlo takmer 13-tisíc prípadov, čo je najvyšší údaj od konca januára. (afp)“

Následne ponúka Mesík malú rekapituláciu na priloženom grafe:

Mesík ponúka veľavravný graf. Pozrite si ho, prečítajte si jeho slová, mohlo by sa vám v hlavách aspoň trochu vyjasniť
Graf. Zdroj: FB / Juraj Mesík

Francúzsko – 73% „plne“ opichaných – toľko „prípadov“ ako dnes nemalo ani pri 0,0% opichancov – 700x viac ako Japonsko.

Španielsko – 81% „plne“ opichaných, „prípadov“ majú toľko ako pri 0,0% – 580x viac ako Japonsko.

Portugalsko – s 89% najopichanejšia krajina EUrópy – dnes má toľko „prípadov“ ako 5. februára. To mali opichané 1,1%. 500x viac ako Japonsko.

Taliansko – 84% „plne očkovaných“ – toľko „prípadov“ ako keď mali opichaných 0,0% ľudí a 400x viac ako Japonsko.

Južná Afrika, kde majú opichaných 26% ľudí má polovicu „prípadov“ oproti Taliansku a štvrtinu oproti Francúzsku – a počet „prípadov“ už týždeň rýchlo klesá. Začína tam leto a ľudia majú – tak ako v Indii (41% „plne očkovaných“) – prístup k Ivermectinu.

„Ale to veriacim a finančne motivovaným vôbec nevadí – tretie a štvrté dávky sú na ceste!“ konštatuje na samý záver statusu Juraj Mesík.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články