16.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Advokát Ivor: Týmto totalitným covidistickým šialencom absolútne nejde o ochranu života a zdravia

Dnes už azda nikto nepochybuje o tom, že aj u nás prebieha akási vojna medzi zaočkovanými a nezaočkovanými. Od našej vlády a „odborníkov“ prechádza pomaly na ľudí, ktorí sú akože tí dobrí, pretože tí druhí, akože zlí, sú stále viac odsudzovaní a obviňovaní zo všetkého zlého.

Klamstvá našich politikov a „odborníkov“ sa dostávajú doslova pod kožu mnohým zaočkovaným, ktorí si myslia, že sú „supermani“, a že oni môžu všetko, kým tí druhí takmer nič. Aj štatistiky o zistených pozitívnych na koronavírus sa „točia“ najmä okolo nezaočkovaných, keďže zaočkovaní na testy chodiť nemusia. Sú to však aj oni, ktorí veselo COVID-19 medzi populáciou roznášajú, ba môžu sa ním opätovne nakaziť a skončiť v nemocnici. Advokát Peter Ivor v statuse kritizuje skutočnosť, ako sa u nás „zvláštne“ falšujú štatistiky.

Ešte stále vám nedošlo, čo za obludnosť sa tu za posledný rok a pol odohráva?

„Existuje dôvodné podozrenie a aj reálne dôkazy, že covidistickí fašisti dlhodobo falšujú covid štatistiky!“ konštatuje v úvode statusu advokát, ktorý priložil aj link na nahrávku z diskusnej relácie v Rádiožurnáli RTVS z 30. septembra. „Vypočujte si kľúčových 30 sekúnd od 3:00 min. v Rádiožurnáli RTVS, z ktorého sa dozviete nasledovné vážne skutočnosti:

1 – zo 450 hospitalizovaných pacientov s Covid-19 je takmer 90 z nich „Neočkovaných“. Áno, počujete dobre, použili slovo „Neočkovaných“ a rovnako perlička je to ich „takmer“! Nedeje sa úplnou náhodou presne to, na čo poukazovali od začiatku podávania experimentálnej génovej terapie reálni farma mafiou neskorumpovaní lekári a vedci, ktorých vám skorumpované korporačné covidistické média nikdy neprezentujú (asi v záujme podpory plurality vedeckých názorov v tej bájnej „liberálnej demokracii“?!). A to že ďalšia vlna mediálneho vírusu bude vlnou očkovaných, ktorí budú vytvárať pozitivitu na základe spike proteínu, ktorý im koluje v celom tele a vo všetkých dôležitých orgánoch?!

https://www.nitranoviny.sk/sokujuci-pribeh-tomasa-toto-necakal-ani-v-najbujnejsom-sne/

2. A čo navrhuje ako „poučenie z krízového vývoja v strane a spoločnosti“ oddaná covid súdružka, primárka príslušného oddelenia v bratislavskej nemocnici?! Hospitalizovaní zaočkovaní podľa nej potrebujú tretiu dávku, nazývanú po amerikánsky „booster“ (keďže sme tá americká satelitná banánová republika) a to na údajné „zlepšenie imunitnej odpovede“!

„K uvedenému pripomeniem už známe fakty falšovania Covid štatistík ako napr. to, že každý „pozitívny“ nad 65 rokov sa v štatistike uvádza ako 4 pozitívne prípady, alebo ak je hospitalizovaný „pozitívny“ preložený v rámci oddelení v nemocnici, započítavajú ho do štatistiky v každom oddelení ako nový pozitívny prípad, alebo ak sa premiestňuje „pozitívny“ v rámci viacerých nemocníc, je v každej z nich započítaný ako pozitívny prípad!“ uvádza v statuse Ivor.

https://www.nitranoviny.sk/koronavirus-bol-v-auguste-12-najcastejsou-pricinou-umrti-v-sr/

„Vážení, vám ešte stále nedošlo, čo za obludnosť sa tu za posledný rok a pol odohráva, že týmto totalitným covidistickým šialencom absolútne nejde o ochranu života a zdravia, že všetky tie šialené totalitné politické nemedicínske opatrenia život a zdravie vyslovene ohrozujú a spôsobili nadpriemernú úmrtnosť na Slovensku (najmä pre paralyzáciu poskytovania zdravotnej starostlivosti a „2. SNP“), že toto nemá nič spoločné s medicínou, ako sme ju doteraz poznali?!“ píše v samom závere advokát Peter Ivor.

foto: freepick

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články