13.1 C
Nitra
nedeľa, 25 septembra, 2022

ZUZKIN STĹPČEK: Horoskop(ičovina) alebo Opatrenia na rok 2022

Tak sme sa dočkali.

Protiepidemické opatrenia sa po Novom roku opäť menia, no konzílium odborníkov združených v asociácii Šarlatánove písmeno sľubuje, že po prvýkrát budú aj účinné. Zabudnite na semafor, na OP, OTP, PTP, OMG či HTH. V novom roku budeme bojovať s najnebezpečnejším vírusom existencie ľudstva podľa znamení zverokruhu.

Ako to bude vyzerať v praxi? Od pondelka 3. januára 2022 až do februára budú môcť vychádzať von všetci za akoukoľvek esenciou, len narodení v znamení Raka budú musieť (v mene zdravia otca i syna i spoluobčanov) vychádzať z domu pospiatky. Narodení v znamení Rýb nesmú hovoriť ani spievať, ani otvárať ústa naprázdno.

ZUZKIN STĹPČEK: Horoskop(ičovina) alebo Opatrenia na rok 2022

Najedia sa vo februári. Ten bude prísnejší len pre Blížencov, ktorí sa pod hrozbou osobného rekordného lockdownu nesmú zbližovať, približovať ani lyžovať.

V marci už nebudeme musieť nosiť rúška, bude stačiť hruška. Vo vrecku. Býci nesmú navštevovať Levov, tí však Býkov navštevovať môžu, ale musia mať so sebou Pannu alebo Vodnára. Alebo však neznamená a, pretože v byte sa nesmú byť naraz nachádzať viac ako tri osoby. Jedine ak by si urobili všetci PCR test. Ten istý.

Apríl je mesiacom skutočného výdychu a na tretí pokus si budeme môcť konečne užiť aj Veľkú noc v kruhu celej rodiny. Pri stole môžu dokonca sedieť spolu všetky znamenia, ak ich nebude viac ako dvanásť a nebude medzi nimi Kozorožec. A keď v kruhu rodiny, tak stôl musí byť okrúhly. Konzílium odborníkov z asociácie Šarlatánove písmeno túto požiadavku zdôrazňuje, pretože podľa ich zistení ostré hrany stola rozširujú nový variant vírusu (xylofón?).

Máj je lásky čas a je to mesiac, kedy je dovolené všetko. Každý, kto sa odváži (myslí sa odvážiť ako odvážiť sa, nie odvážiť sa ako nabrať odvahu) a jeho hmotnosť neprekročí stanovený a naozaj veľmi benevolentný limit (ženy 45 kilogramov a muži 60 kilogramov), môže robiť, čo chce. Váhy ako také nebudú limitované, je to síce nadržiavanie a zvýhodňovanie, ale tak mali ste sa aj vy narodiť v tomto znamení.

Jún a júl sa opatrenia tak ako po minulé roky uvoľnia pre všetky znamenia, netýka sa to však chudobných ani škaredých. Tí prví budú sedieť doma na zadku a tým druhým nestačí hruška, ale budú potrebovať respirátor. Všade.

August je mesiacom povinného očkovania pre všetky znamenia a dobrovoľného pre Škorpiónov, Strelcov a Baranov.

V septembri začína zákaz vychádzania pre rodičov školopovinných detí, učiteľov, kuchárky zamestnaných v školských jedálňach, no výnimku majú narodení v znamení Kozorožca.

Október praje  Rybám a Pannám, ktoré majú dovolené chodiť na plaváreň, pokiaľ ju prevádzkuje Rak prípadne Škorpión.

V novembri budú mať Vodnári zaracha, lebo dobre vieme, aký vzťah majú k dušičkám.

No a v decembri si zopakujeme lockdown, aby sme vedeli, ako nám bolo celý rok dobre. ÚpDD (Úrad pre dohľad nad debilitami) hrozí vysokými pokutami, ak by niekto chcel sfalšovať dátum narodenia a vylepšiť si tak pozíciu vo zverokruhu.

Tak všetko dobré v roku 2022!

BTW: realita bude určite krajšia. LOL.

Zuzana Huďová, čítajte ZUZKIN STĹPČEK každú nedeľu o 19.00 aj v roku 2022.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články