13.1 C
Nitra
pondelok, 26 septembra, 2022

Šokujúce slová piatich europoslancov. VIDEO, ktoré by ste si mali určite pozrieť. „Farmaceutické spoločnosti sa starajú o verejné zdravie asi ako zbrojársky priemysel o svetový mier,“ tvrdia

Situácia, ktorá sa deje v celej Európskej únii ohľadom COVID-19 má veľmi ďaleko od normálnej. Ešte viac ju zhoršuje stav, ktorý sa deje okolo očkovania experimentálnou vakcínou. Ľudia sú doslova nútení k tomu aby si ju dali do seba pichnúť bez toho, aby poriadne vedeli o vplyvu na ich organizmus.

Zavádzanie povinného očkovanie experimentálnymi vakcínami v mnohých štátoch EÚ už naberá absurdné rozmery. Prirodzene, začína sa vybranými skupinami ľudí, no už sa reálne hovorí o tom, že bude povinné pre všetkých nad 12 rokov! O tomto zámere hovorila aj predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leynová, ktorá dokonca vyzvala poslancov štáty EÚ k diskusii o povinnom očkovaní. To ale drvivá väčšina ľudí odmieta. Proti sa postavilo aj päť poslancov európskeho parlamentu, ktorí na tlačovej konferencii odpovedali Ursule von der Leyen na jej snahu o diskusii k povinnému očkovaniu v EÚ. Video z tlačovej konferenciu, ktorý na svojom profile zverejnila Ľudmila Pašáková, hoci je dlhšie, by si mal pozrieť a vypočuť každý, komu táto téma nie je ľahostajná. Stojí to určite za to.

EÚ by mala odmietnuť všetky hypotézy o povinnom očkovaní

Šokujúce slová piatich europoslancov. VIDEO, ktoré by ste si mali určite pozrieť. „Farmaceutické spoločnosti sa starajú o verejné zdravie asi ako zbrojársky priemysel o svetový mier,“ tvrdia
Slová talianskej europoslankyne Renaty Francesco Donatu k núteniu občanov EÚ na povinné očkovanie nepotrebujú žiadny komentár. Zdroj: screenshot video

Tlačovú konferenciu viedol rumunský europoslanec Cristian Terheș, ktorému sekundovali aj ďalší štyria jeho kolegovia. Cristian Terheș na úvod citoval slová Leyenovej k povinnému očkovaniu, nad ktorými musí logicky zmýšľajúcemu človeku postáť rozum. Prirodzene, neobišiel ani covid pasy, ktorých platnosť klesá rovnako ako účinnosť vakcín. Tým ale nútia ľudí dať sa očkovať ďalšími a ďalšími dávkami ešte stále experimentálnych vakcín. Áno, nútia, pretože žiadna diskusia o dobrovoľnosti v EÚ neprebieha. Ako druhá vystúpila na tlačovke Renata Francesco Donato z Talianska, ktorá prezradila aké je to v jej krajine s povinným očkovaním. A to aj u detí. Jej slová sa počúvali naozaj veľmi ťažko a asi žiadny Slovák by si neželal aby sa niečo podobné zaviedlo aj u nás. „V Taliansku sa zaviedlo povinné očkovanie v zdravotníctve, u tých, ktorí pracujú v školstve, pre všetkých ľudí v armáde, polícii a u hasičov. Všetci títo sú nútení dostávať nielen kompletné očkovanie, ale aj tretiu dávku aby sa vyhli neplatenému voľnu. A to bez ohľadu na stav imunity,“ hovorí talianska europoslankyňa.

Vážne slová chorvátskeho europoslanca: Aj keby máte elixír večnej mladosti, nemôžete ho nikomu vnucovať! (VIDEO)

„Vláda tiež zaviedla rozšírenie covid pasu iba pre zaočkovaných a prekonaných COVID-19 do 6 mesiacov ako podmienku na vstupu do všetkých reštaurácií, barov, kín, divadiel a verejných akcií pre všetky osoby staršie 12 rokov, pričom je vyžadovaný aj pri cestovaní všetkými verejnými dopravnými prostriedkami či vstupe do všetkých škôl na univerzity a do práce, kde nie je očkovanie povinné,“ dodáva Donato, ktorej ďalšie slová o tom, čo sa deje v Talianku ohľadom obmedzenia nezaočkovaných sú doslova šokujúce. Donato tiež spomenula to, ako sa k neočkovaným poslancom správajú v Litve, alebo k ľuďom v Grécku, kde vláda navrhla 100 eur každý mesiac pre občanov nad 60 rokov, ktorí sa odmietnu dať zaočkovať. V Austrálii chcú dokonca zaviesť pokutu až do výšky 7200 eur, alebo alternatívny trest odňatia slobody až na 6 týždňov pre tých, ktorí sa odmietnu dať zaočkovať. „EÚ by mala odmietnuť všetky hypotézy o povinnom očkovaní a diskrimináciu neočkovaných ako to urobila Rada Európy vo svojej rezolúcii č. 2361/21,“ navrhuje Renata Francesco Donato.

Škandál: Europoslancom ukázali iba začiernené stránky zmlúv s farma firmami na vakcíny. Kam išli naše peniaze? (VIDEO)

Pre ľudí do 50 rokov neexistuje žiadne riziko koronavírusu

Šokujúce slová piatich europoslancov. VIDEO, ktoré by ste si mali určite pozrieť. „Farmaceutické spoločnosti sa starajú o verejné zdravie asi ako zbrojársky priemysel o svetový mier,“ tvrdia
Nemecká europoslankyňa Cristine Anderson to povedala viac ako jasne: Farmaceutické spoločnosti sa starajú o verejné zdravie asi ako zbrojársky priemysel o svetový mier. Zdroj: screenshot video

Podľa talianskej europoslankyne by sa EÚ podporovaním povinného očkovania spreneverila princípom a hodnotám slobody, rovnosti a ochrany ľudských práv. „Byť členom EÚ by bolo hanbou pre všetky demokratické krajiny,“ konštatuje tvrdo na záver svojho vystúpenia Donato. Po nej si zobral slovo europoslanec z Litvy Stasys Jakeliūnas, ktorý sa v úvode zameral na PCR testy, po ich kritike ale aj on prešiel nielen k povinnému očkovaniu, ale aj k zákazu diskusií o ňom či o Covide ako takom. Podľa neho vedci, ktorých pozná, a data, ktoré analyzujú nenaznačujú, že potrebuje očkovanie pre všetkých. Hlavne pre deti a mladých. „Pre dospelých do 50 rokov neexistuje žiadne riziko zo strany koronavírusu,“ prízvukuje Stasys Jakeliūnas, podľa ktorého musíme bojovať za slobodný svet, za naše právo žiť v slobodnom svete a za právo detí žiť v slobodnom svete.

Ak raz Európska únia Covid pasy zavedie, už ich tak ľahko nezruší, varuje Milan Uhrík

„Farmaceutické spoločnosti sa starajú o verejné zdravie asi tak ako zbrojársky priemysel o svetový mier,“ uviedla na úvod svojej ostrej reči nemecká europoslankyňa Cristine Anderson. Jej slová na adresu povinného očkovania a neslobody kvôli nemu sa jej vláde zrejme budú počúvať len veľmi ťažko. Ako posledný vystúpil chorvátsky europoslanec Ivan Vilibor Sinčić, ktorý povedal, že debata o povinnom očkovaní nie je vôbec na mieste, lebo vakcíny, ktorými sa očkuje sú ďaleko od toho čo bolo sľubované. „Čo nám hovorí veda o vedľajších účinkoch? Že je hlásených viac vedľajších nežiadúcich účinkov z týchto Covid vakcín než zo všetkých ostatných vakcín dohromady za niekoľko desaťročí. Máme výrobky pochybnej kvality a to je dôvod, prečo ich nemožno nanútiť,“ hovorí chorvátsky europoslanec, ktorý vzápätí pridáva aj reštrikcie, ktoré chce zaviesť jeho vláda.

Musíte vidět !: Odpověď Ursule von der Leyen VIDEO

To, čo chce von der Leyenová je útok na existenciu EÚ Po štyroch svojich kolegoch si opäť zobral slovo Cristian Terheș, ktorý sa vrátil k snahe Ursuly von der Leyen o povinné očkovanie. „To, čo vidíme teraz je bezprecedentné. Ona spochybňuje práva každého občana žijúceho v EÚ. Je to dokonca útok na existenciu EÚ,“ prízvukuje rumunský europoslanec a vzápätí cituje článok 3 aj článok 6 zo zmluvy o Európske únii. Práve v čl. 6 sa hovorí, že ľudská dôstojnosť je nedotknuteľná. Rozhodne zaujímavé boli aj odpovede europoslancov na otázky prítomných novinárov. Aj z nich je možné vidieť, že všetci stoja na strane demokracie a práva rozhodnúť sa sami o tom, či sa zaočkovať experimentálnymi vakcínami dajú, alebo nedajú.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články