8.7 C
Nitra
utorok, 5 marca, 2024

Zlodeji opäť „navštívili“ Cibulkovú. Tentokrát sa stal obeťou jej luxusný byt

Jozef Uhlárik

Zlodeji u Cibulkovej. Našu bývalú slávnu tenisku navštívili zlodeji. Čo si z jej luxusného bytu odniesli sa zatiaľ nevie. Nemilý incident sa stal počas Dominikinej dovolenky.

Dominika Cibulková je našou slávnou a veľmi úspešnou teniskou, ktorá si popri športe zarobila pekný balík peňazí, za ktorý si kúpila niekoľko nehnuteľností. Jednu z nich, luxusný byt v bratislavskom starom meste, podľa portálu noviny.sk. v noci zo soboty na nedeľu vykradli.

Zlodeji opäť „navštívili“ Cibulkovú. Tentokrát sa stal obeťou jej luxusný byt
foto: Dominika Cibulkova fb

Stopy zaisťovala polícia aj na streche domu

Dominike sa takáto nepríjemná udalosť stala už po druhý raz. Prvýkrát ju totiž vykradli ešte vlani v čase jej pôrodu, Zlodeji vtedy vykradli jej chatu na Záhorí. Tentoraz si zlodej či zlodeji vybrali jej luxusný byt v bratislavskom Starom Meste. Polícia v ňom zasahovala v nedeľu ráno a pomáhať zaisťovať stopy jej museli aj hasiči. Stopy sa totiž nachádzali aj v ťažko dostupnom teréne – na streche domu, kadiaľ sa zlodejom pravdepodobne podarilo dostať do jej bytu.

„Policajti bratislavskej krajskej kriminálky vyšetrujú okolnosti vlámania do jedného z bytov v bratislavskom Starom Meste, ku ktorému došlo dnes v nočných hodinách,“ uviedla na svojom facebookovom profile bratislavská krajská polícia. Čo si zlodej alebo zlodeji odniesli z Cibulkovej zatiaľ nie je známe, rovnako ani to, či došlo aj k inému poškodeniu majetku. TV JOJ v tejto súvislosti oslovila aj Cibulkovej manžela Michala Navaru, ktorá ale nepríjemnú udalosť odmietol komentovať.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články