12 C
Nitra
sobota, 2 marca, 2024

NENA: Každý sa môže rozhodnúť, či sa očkovať dá, alebo nie

Po tom, čo boli zrušené posledné vystúpenia speváčky Neny, táto odvolala celé koncertné turné na rok 2022. Vedieť o tom dala na svojom instagrame. Nebudem okolo toho veľa rozprávať, moje koncertné turné sa nebude konať, napísala.

NENA: Každý sa môže rozhodnúť, či sa očkovať dá, alebo nie
Nena, fb

V júli Nena vyvolala rozruch niektorými svojimi vyjadreniami počas koncertu vo Viedni, píše portál rtl.de. Niektorí návštevníci totiž nemali na koncerte rúška, nedodržiavali rozostupy. Speváčka na to povedala, že si o tom môže rozhodnúť každý, rovnako aj to, či sa očkovať dá, alebo nie. Mnoho organizátorov sa preto od nej dištancuje, koncerty odriekli. Stojím si za svojim vyjadrením, na koncerte Neny sú vítaní všetci ľudia, vyjadrila sa. V našej krajine to teraz ide úplne iným smerom a ja sa toho zúčastňovať nebudem, dodala Nena. Nakoniec sa obrátila na svojich fanúšikov, že sa teší na budúce stretnutie a dúfa, že sa tak stane v slobode a láske.

YouTube video
NENA: Každý sa môže rozhodnúť, či sa očkovať dá, alebo nie
foto: Nena FB

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články