16.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Zlaté Moravce: Nemocnica otvorila novú ambulanciu všeobecného lekára

Nemocnica Agel Zlaté Moravce otvorila dnes novú ambulanciu všeobecného lekára pre dospelých. Určená je pre poistencov všetkých troch zdravotných poisťovní na Slovensku, s ktorými má nemocnica podpísané zmluvy, informovala riaditeľka zariadenia Nina Horniaková.

Novú ambulanciu nemocnica zriadila priamo v areáli. Poskytovať bude komplexnú liečebno-preventívnu všeobecnú starostlivosť všeobecného lekárstva pre dospelých. „Naším cieľom bolo rozšíriť spektrum ambulantných služieb tak pre pacientov nášho zdravotníckeho zariadenia, ako aj pre potreby širokej verejnosti. V spolupráci s inými odbornými ambulanciami bude poskytovať diagnostiku, liečbu a odborné poradenstvo pacientom v spádovej oblasti,“ skonštatovala Horniaková.

Ambulancia všeobecného lekára pre dospelých má určené ordinačné hodiny počas pracovných dní od pondelka do piatka v čase od 7.00 do 11.00 h. Pacientov ošetruje zatiaľ bez objednania.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x