7.1 C
Nitra
pondelok, 19 februára, 2024

Ženy pozor! Tušíte vy vôbec, že pomaly už asi potrebné nebudete? V USA otehotnel a porodil zdravé dieťa muž!

Tak sa stáva realitou, že ženy zrejme pomaly prestanú rodiť deti, lebo si na to vystačia samotní muži! Zdajú sa vám tieto slová kacírske a vhodné na psychiatriu? Nuž tak vedzte, že v krajine, kde je možno úplne všetko, v USA, sa niečo také skutočne stalo.

Príroda to „od Boha“ zariadila tak, že muž a žena sú síce rodičia, lenže každý má svoju nezastupiteľnú úlohu – muž je „robič“ a žena rodička. Súčasný liberálny svet toto ale popiera a niektorí sa usilujú dokázať, že dnes je už možné všetko. Ako informuje portál topky.sk, muž, ktorý sa pred asi 11 rokmi zmenil zo ženy na muža a pred tromi rokmi otehotnel a porodil zdravé dieťa!

„Otecko-mamina“ ani nevie, kto je otec

Ak sa to niekomu zdá nemožné, je to skutočne tak. Oným šťastným rodičom je rodák z amerického Seattlu Danny Wakefield, ktorý sa stal otcom vo svojich 36-rokoch. Smutné na celej situácii je, že šťastný otecko-mamina“ ani nevie, kto je skutočným biologickým otcom jeho dieťaťa! A nevie to preto, lebo k oplodneniu došlo počas vzťahu na jednu noc! A aby celý príbeh bol dokonale absurdný tak vedzte, že Wakefield sa narodil ako žena, ktorá sa ale už od útleho veku identifikovala ako muž. S testosterónovou terapiou začala vo veku 25 rokov a krátko na to podstúpila dvojitú mastektómiu, čo sa v medicíne označuje ako úplne odstránenie prsného tkaniva a mliečnej žľazy.

A na Slovensku kedysi existovali protivampírske opatrenia

Ženy pozor! Tušíte vy vôbec, že pomaly už asi potrebné nebudete? V USA otehotnel a porodil zdravé dieťa muž!
Veľké brucho nemal Danny Wakefield od piva, ale je to pravé tehotenské „bruško“. Instagram/dannythetransdad

Wakefield svoje rozhodnutie neľutuje a pre Newsweek.com povedal: „Určite som mal pocit, že stelesňujem oveľa autentickejšiu verziu seba samého.“ Hoci sa zo ženy stal muž, Wakefield neprestal túžiť po tom aby mohol porodiť vlastné dieťa! „Vždy som chcel deti a predtým, ako som si zmenil pohlavie som vedel, že chcem porodiť aspoň jedno dieťa,“ priznal sa novinárom šťastný „otec-mama“. Príležitosť byť „otco-mamou“ sa Dannymu Wakefieldovi naskytla v roku 2020, a to dva mesiace po známosti na jednu noc s mužom z baru, keď sa Danny nakazil koronavírusom. Cítil sa mimoriadne zle a išiel k lekárovi, ktorý mu počas vyšetrenia oznámil prekvapivú správu: Je tehotný!

Je to už doslova šialené. Súťaž krásy vyhral v Amerike muž!

Najlepšie rozhodnutie jej/jeho života

Ženy pozor! Tušíte vy vôbec, že pomaly už asi potrebné nebudete? V USA otehotnel a porodil zdravé dieťa muž!
Danny Wakefield mal zo svojho vlastného dieťaťa obrovskú radosť. Zdroj: Instagram/dannythetransdad

Danny Wakefield dostal na sociálnych sieťach, kde má viac ako milión sledovateľov, po úspešnom pôrode nielen gratulácie, ale aj veľa nenávistných komentárov. „To, že som sa necítil ako žena, neznamená, že nemôžem využiť moje pôrodné orgány vo svoj prospech. Mám maternicu a použil som ju. Rodiť môžu aj trans muži a nebinárni ľudia,“ skonštatoval na margo kritikov „otec-mama“, ktorý zatiaľ neprezradil pohlavie dieťaťa. A to vraj zo špeciálneho dôvodu. „Je súčasťou príbehu môjho dieťaťa, aby si ho našiel pre seba.“ Dany netají, že išlo o najlepšie rozhodnutie jeho života. „Napriek nevoľnosti bolo tehotenstvo tou najlepšou skúsenosťou, akú som kedy zažil. Zamiloval som sa do svojho tela ako nikdy predtým.“

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x