16.1 C
Nitra
pondelok, 5 júna, 2023

Šialené: Súťaž ženskej krásy v Amerike vyhral muž! (VIDEO)

Fanúšikovia športu určite poznajú pokrik tribún: „Toto ste tu ešte nemali!“ A veru to, čo sa udialo na súťaži krásy v Amerike sme tu určite ešte nemali. To, čo sa tam udialo totiž prekračuje všetky hranice zdravého rozumu a iba ukazuje na to, že súčasný svet je naozaj úplne hore nohami.

Po tom ako medzinárodnú spevácku súťaž Eurovízia vyhrala v roku 2014 bradatá rakúska „speváčka“ Conchita Wurst, vlastným menom Thomas Neuwirth, tu máme ďalšiu šialenosť, ktorú nám ponúkla LGBTI+ menšina a jej priaznivci. Pozrieť si ju možno v krátkom videu na sociálnej sieti Twitter a tentokrát sa odohrala za „veľkou mlákou“ na ženskej súťaži krásy s názvom „Miss Greater Derry“.

Sodoma Gomora velebnosti

Šialené: Súťaž ženskej krásy v Amerike vyhral muž! (VIDEO)
Muž Brian Ngyuen (19) vyhral v americkom štáte New Hempsire súťaž žien z čoho mal/a veľkú radosť. Zdroj: Instagram

Konala sa v USA v rámci celoštátnej súťaže Miss America v štáte New Hampshire. Víťazkou tejto „ženskej“ súťaž krásy sa totiž stal – biologický muž Brian Ngyuen! A kto si pozrie jeho foto s niekoľkými jeho/jej konkurentkami, tak vyhral naozaj „zaslúžene“, pretože jeho „krása“ bola skutočne neprehliadnuteľná. Víťazná 19-ročná „kráska“ Brian neskrýval na sociálnej sieti nadšenie, pretože v 100 ročnej histórii tejto súťaže sa stal prvým takýmto výhercom.

Zdroj: Twitter

„Žiadne slová nedokážu opísať, akú mám radosť z toho, že môžem takto pekne reprezentovať svoju komunitu,“ skonštatoval/a víťaz/ka na margo svojho úspechu. Nuž, proti vkusu žiaden dišputát, len súdnemu človeku je z toho akosi nevoľno. Slová z klasickej českej komédie Slunce, seno a pár faciek „Sodoma Gomora velebnosti!“ je v tomto prípade viac ako namieste.

Šialené: Súťaž ženskej krásy v Amerike vyhral muž! (VIDEO)
Tak toto je víťaz/ka ženskej súťaže krásy „Miss Greater Derry“ v americkom štáte New Hempsire. Je skutočne nielen „krásna“, ale navyše je to muž! Zdroj: Instagram

Kde ale toto všetko skončí? Kam nás dovedie táto „liberalizácia? Čoho sa od našich „vzorov“ ešte dočkáme? Nuž, nechajme sa prekvapiť, LGBTI+ komunita zrejme ešte nepovedala posledné slovo…

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články