23.1 C
Nitra
piatok, 12 apríla, 2024

Žena sa počas kontroly správala nervózne, dôvodom boli drogy v plecniaku

Nitrianski policajti zadržali 35-ročnú ženu, ktorá sa správala veľmi nervózne počas kontroly. Dôvodom boli drogy, ktoré mala žena pri sebe, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre.

Hliadka Pohotovostnej motorizovanej jednotky spozorovala ženu počas nočnej hliadky na Jurkovičovej ulici. Keďže sa podobala na osobu, po ktorej polícia pátra, a tiež osobu, ktorá sa má venovať drogovej trestnej činnosti, policajti ju zastavili a kontrolovali. Žena sa počas kontroly správala značne nervózne. Priznala, že je užívateľkou drog. Uviedla, že má pri sebe pervitín pre vlastnú spotrebu, ktorý policajtom následne vydala. Z plecniaka vytiahla digitálnu váhu, tri plastové vrecká s bielou kryštalickou látkou, dve sklenené fajky a štyri zatavené striekačky.

Policajti žene obmedzili osobnú slobodu z dôvodu vykonávania ďalších procesných úkonov. Vo veci je vedené trestné stíhanie pre prečin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x