19.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Viete čo je PRIENIK? Nie? Tak náš premiér vám to prezradí. O zábavu sa rozhodne báť nemusíte (VIDEO)

Slovenskí politici sú v ostatnom čase kapitolou samou o sebe. Národu síce tvrdia, ako všetko robia pre nich, lenže opak je pravdou. Horšie však je, že ten ich národ im to žerie a vôbec nerozmýšľa nad tým, ako ich už NIKDY nezvoliť. A preto – máme to, čo sme chceli!

Na televíznych obrazovkách sa pravidelne objavujú rozličné vedomostné súťaže, kde súťažiaci dokumentujú to, čo vedia. Aj politici veľakrát dokumentujú to čo vedia, respektíve aj to, čo nevedia. Mnohí by sa v pokoji presadili v zábavných šou typu „Aj múdry schybí“, pretože to, čo vypustia zo svojich úst je vhodné do silvestrovského programu. Rozhodne sem patrí aj „svetoznámy“ predavač vodky, ktorý si spravil kariéru v USA, a tá ho doslova vystrelila až na predsedu vlády.

Edkove úsmevné dobrodružstvá! Marek Kurta opäť zacielil na „perly“ Eduarda Hegera

Ak by niekto nevedel, tak meno onoho úspešného predajcu vodky v Amerike je Eduard Heger. Portál nitranoviny.sk už priniesli jeho „skvostné“ vyjadrenia, ktoré by sa nestratili ani v „hviezdnej rote“, ale náš odvolaný a následne dočasne poverený predseda vlády, najnovšie i šéf strany Demokrati, neprestáva udivovať nielen svojím humorom, ale aj „vedomosťami“. Naposledy sa „excelentne“ predviedol v diskusnej relácii v TV Markíza Na telo plus, kde doslova hviezdil pri vysvetľovaní kvízovej otázky – čo je to prienik. Jeho „múdra“ odpoveď vás zaiste nielen zarazí, ale určite aj pobaví. V zostrihu videa ju ponúkol na sociálnej sieti Ondrej Staško.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x