13.1 C
Nitra
pondelok, 26 septembra, 2022

VIDEO, ktoré by ste si mali pozrieť. Aj toto je realita dneška, ktorá by nemala byť ukrytá

Covid-19. Skutočná pandémia, ale aj skutočný strašiak. Dva roky jeho teroru a dva roky nášho strachu. Prečo? Lebo to niekomu vyhovuje, lebo môže ovládať ľudstvo a lebo bohatí sú ešte bohatší a chudoby je viac ako pred ním.

Ľudstvo sa rozdelilo na dva tábory nie preto, že je tu koronavírus, ale preto, že sa tak rozhodli vládni politici a by lepšie ovládali svoj vystrašený ľud. S pomocou svojich „odborníkov“ neustále strašia ľudí a nahovárajú im veci, ktorými ich majú pod absolútnou kontrolou. A kto sa nepodvolí, ten je dezolát a nepriateľ, ktorého treba čo najviac obmedziť, respektíve zničiť. Načo by sa ľudia liečili v ambulanciách, keď sa môžu nechať zomierať v nemocniciach a pritom im hovoriť, že to je preto, lebo sa nenechali zaočkovať. Je načase povedať DOSŤ! Veľavravné videá zverejnila na svojom profile Karolína Gelányiová, nad ktorými by sa mal človek tak trochu aj zamyslieť.

Biochemik Hostomský šokuje: Rúška v školách sú úplný hriech. Deťom zamedzujú prísun kyslíka do mozgu, čo môže viesť k zníženiu IQ!

Dokonale „zblbuté“ deti ?

Zverejnené video ukazuje, ako sú už koronavírusom a očkovaním doslova „zblbnuté“ malé deti. Video si pozrite do konca, lebo až tam uvidíte ako zaberá propaganda súčasných „mocných “.

Zvykne sa vravieť, že „čo sa za mladi naučíš, to akoby si na starobu našiel“. Správne, ak z nich už teraz spravia poslušné a nepremýšľajúce indivíduá, o to ľahšie budú manipulovateľní v dospelosti. Skvelé! Takto sa vytvára „odumrelá“ inteligencia.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články