19.2 C
Nitra
štvrtok, 6 októbra, 2022

Remišová opäť perlila, podala si ju Laššáková. A komentáre Slovákov ju nešetrili tiež!

Súčasná slovenská politická scéna má viacero osôb, ktoré vzbudzujú skôr úsmev a pohoršenie ako vážnosť postu, ktorý daná osoba zastáva. Smutné však je, že takéto osoby nám vládnu a rozhodujú o našich osudoch.

Slováci isto vedia, ktorých politikov majú skôr na smiech, ako na vážne riešenie ich problémov. Najviac rezonujú mená poslancov ako Jožo Pročko či Romana Tabak, medzi ministrami jednoznačne drží prím Veronika Remišová. A práve ona bola opäť hosťom v televíznej diskusnej relácii, a opäť nesklamala. Doslova si ju za to v statuse podala uznávaná právnička Judita Laššáková, ktorej úplne dokonale zakontrovali v diskusii aj bežní ľudia. Tí ju rozhodne nešetrili, ba práve naopak.

Remišová: Korupcia – dosiahli sme zlepšenie, lebo sme transparentní!

„Sledovať Laca Kamenického s Veronikou Remišovou prinieslo tieto momentky. Remišová: „Ukrajinský ľud sa môže slobodne rozhodnúť o tom, či vstúpi Ukrajina do NATO.“ Kamenický sa nestíhal diviť. Ja som odpadla! Tak ukrajinský ľud môže, ale Slováci nemajú právo na referendum na vyvolanie predčasných volieb!“ píše hneď v úvode Laššáková, no jej sarkazmus smerom k Remišovej neustáva. „Remišová: „Smer vyvoláva chaos okolo Dohody s USA. Ak by to bolo v čase mieru, bolo by to ok.“ My sme vo vojne?! S kým?! Jaj, už viem, podľa Remišovej s coronavírusom. Ale k tomu načo amerických vojakov na Slovensko?!“ pokračuje v nastolenej línii právnička. „Remišová: „Ceny energií budeme ako vláda riešiť!“ Jaj, to budem aj ja. Som myslela, že vláda to už vyriešila! Lebo maďarská a poľská, a všakovaké iné to už vyriešili! Čo však bolo evidentné: pani Remišová má za sebou mediálny tréning. Nie celkom chápem, kto takto „investoval“… ale zas… nemusím chápať všetko, všakáno?!“ neprestáva so sarkazmom Laššáková.

TOTO sa Naďovi ani Korčokovi dobre čítať nebude. To, čo im odkazujú Slováci si asi za širák nedajú

„Remišová: „Korupcia – dosiahli sme zlepšenie, lebo sme transparentní!“ Zvýšenie štátneho dlhu o 7 miliárd oproti roku 2020, je transparentné. To ešte je dlh za rok 2021. Čo táto vláda s najúžasnejším ministrom financií tento rok ešte dokáže, si ani nevieme predstaviť. Ale pani Remišová je úžasná v niečom inom! Ona už dnes vie, aký bude priemerný dôchodok a priemerný plat za rok 2022! Ako povedal Kamenický: „My dnes nevieme, aké sú tieto údaje ani za rok 2021! Odkiaľ máte tieto čísla?!“ Skrátka, údaje za rok 2022 sa budú vyčísľovať až v roku 2023. Ale Veronika Remišová a jej poradcovia to vedia už dnes! A vraj si mali smeráci skontrolovať vlastné grafy. Ehm, pani Remišová, to je dobrá rada. Skúste sa ňou riadiť sama,“ konštatuje Judita Laššáková a na samý záver statusu dodáva: „Ale za mňa najkrajší podtón: pani Remišová celú reláciu čakala na otázku o výške DPH. Gratulujem Lacovi Kamenickému, že ju nepoložil.“

Šeliga to od Blahu poriadne schytal. Fúúú ha, TOTO si zrejme za širák nedá. A k poriadnej kritike pribalil i trestné oznámenie! „Naložili“ mu ale aj Slováci

Niečo tak TUPÉ ako Remišová tu v politike nebolo, a dúfam, že ani nebude

A čo Slováci? Tí jej veru poriadne naložili. Všetky komentáre sa zverejniť nedajú, a tak sme vybrali aspoň niektoré. „Asi nič hlúpejšie ako Remišová na našej politickej scéne neexistuje. Síce konkurencia najmä z OĽaNA je extrémne veľká…,“ napísal Adrián Bušík. „To teľa zasa perlilo a na Narkóze jej práve úspešne konkuruje Bittó Cigániková. Boh ochraňuj túto krajinu,“ nedával si pred ústa servítku Peter Roth. „Ďalšia Remišovej hodina tuposti a hlúposti…,“ pridáva Jaroslav Marťák. „Tá žena už ničím neprekvapí… to už je pri nej smiech cez slzy… panenko skákavá, čo nám to tu vládne,“ nechápe Mino Mino. „Niečo tak TUPÉ ako Remišová tu v politike nebolo, a dúfam, že už ani nebude!!!“ konštatuje Igor Jáchym. „Tupšiu ,,ženu“ som doteraz nevidela. To ženy a dievčatá z Luníka 9 (to píšem s rešpektom) sú rozumnejšie a majú v sebe 100x viac ľudskosti a neklamú tak ako tato blbá Remiška!!!!“ rozohnila sa Dagmar Kmecková. „Čo by som zato dala, keby ju a jej vystúpenia niekto spracoval do cca. hodinového videa, konečne by sme mali zábavný Silvester,“ netají Oli Gorbunovová.

„Ja oceňujem jej guráž pravidelne verejne predvádzať svoju hlúposť. Hlupákovi môžete vravieť, že je hlupák, nepochopí,“ zaťala do živého Katarína Dobaiová. „No to nevymyslíš, to je Remišová. Ale sledovala som aj Cigánikovú, a to je už len jedna ďalšia katastrofa dezinformovaná, a ešte aj hysterická… Máme to ale reprezentantov…,“ smeje sa na oboch „političkách“ Martina Demendiová-Jurigová. „Ja mám niekedy dojem, že slovenské TV pozývajú Remišovú len kvôli zvýšeniu sledovanosti a dobrej nálade divákov. Pridaná hodnota Remišovej je totiž 0,“ zhodnotila Katarína Vozárová. „Táto hlúpučká bábkoherečka, IT špecialistka, aj akože politička dopraje Ukrajine fašistické NATO. Tak, ako dopriali NATO slovenskému národu doboví politici. Áno národ sa rozhodol, preto tak výborne funguje vo východnej Európe zastupiteľská demokracia, lebo je jednoduchšie kúpiť zástupcov národa v parlamente ako národ. Preto sa zrodili dzurindovci, miklošovci a iní ovci, ktorí hodili Slovensko do papule západnej vlčej svorky,“ napísal Igor Gogo Mydlo.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články