13.7 C
Nitra
štvrtok, 29 septembra, 2022

Blaha je už ako Mussolini! Že neveríte? Tak si pozrite TOTO video a pochopíte

História sa zvykne opakovať. Niekedy to trvá kratšie, inokedy dlhšie, no dejiny, respektíve tí, čo ich píšu, sa v mnohom podobajú. Či sa nám to páči, alebo nie. Že to tak je, sa môžete presvedčiť aj sami, a nemusíte pri tom ani stráviť veľa času.

Tí skôr narodení, alebo tí, ktorí sa zaujímajú o históriu, si možno pamätajú meno Benito Mussolini. Tým ostatným pripomenieme, že Benito Mussolini bol vodca talianskeho fašizmu a v rokoch 1922 – 1943 fašistický diktátor v Taliansku. No a prečo ho spomíname? Nuž preto, lebo na facebookovom profile Podporujeme Igora Matoviča sa objavilo skvelé video, v ktorom sa porovnáva prejav Ľuboša Blahu, podpredsedu Smeru-SD, s týmto fašistickým velikánom. Ako isto sami uznáte, podobnosť je síce čisto náhodná, no takmer dokonalá.

Celá táto skorumpovaná vládna junta nás ženie do vojny. My ale chceme mier! Odkazuje Blaha prezidentke i koaličným politikom

Lebo oni tí blázni nie sú blázni. Oni majú len nás za bláznov

Prirodzene, video malo aj množstvo diskutujúcich Slovákov, ktorí sa zamerali najmä na osobu Ľuboša Blhu, ktorého veru vôbec nešetrili. „Blaha ty dement, na prvé lietadlo do Severnej Korei ťa naložiť,“ odkazuje podpredsedovi smerákov Janka Janková. „Toto nemá chybu… že ho hanba nefacká z každej strany,“ pridáva sa Attila Moravič. „Tento človek by sa mal liečiť,“ myslí si Katarína Jašková. „Že sa nehanbia, veď to sú čisté diktátorské gestá. Aspoň vieme, že koho nemáme už nikdy voliť,“ konštatuje Mária Gašková. „Ja sa divím, že sa nájdu ochotní počúvať tieto sračky a ešte si aj zatlieskať,“ netají Dada Tomčíková. „No vyzerá, že to trénoval, pretože je všeobecne známe, že aj führer trénoval pred zrkadlom. Komunizmus a fašizmus = fanatizmus,“ nechal sa počuť Dušan Šutek Sr.

„Fanatizmus! Najľahšie je ovládať a zmanipulovať dav. Obyčajní ľudia sú ľahko ovládateľní. Tešia sa na novú nádej. Že bude lacnejšie chlieb? Že zmizne viróza, proti ktorej bojuje celý svet? Že vďaka F. a spol. bude kľud, len ich treba povypúšťať z väzníc? Chudákov nevinných s miliardovými majetkami!!!!?? A B. si asi schválne obliekol starý hubertus. O to viac vrieskal a pľul na dav. Je to nepoučiteľný národ! Dobré prirovnanie na videu!“ napísala v diskusii Zdenka Velecká. „Chudák Mussolini, keby vedel k akej nule je prirovnávaný…,“ dodáva Milan Mondok. „Histórie sa opakujú. Od čias Tiberiusa a Caligula. Blázni sa dostávajú k moci. Stále a znova. Nič s tým asi nenarobíme. Lebo oni tí blázni nie sú blázni. Oni majú len nás za bláznov. A blázon je ale len ten, čo im to žerie. Tak to bolo a tak to bude,“ prízvukuje Miroslav Pitoňák.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články