12.1 C
Nitra
streda, 10 apríla, 2024

Univerzitné dni v Nitre: Čaká vás zaujímavý program a pestré workshopy

UKF v Nitre a SPU v Nitre tento rok spojili svoje sily pri organizovaní kariérnych dní pre svojich študentov – Univerzitné kariérne dni 2022 sa uskutočnia v rámci Nitrianskych univerzitných dní 2022 v stredu 26. a vo štvrtok 27. apríla 4. 2022. 

Tímy Študentského centra UKF v Nitre a Univerzitného poradenského a podporného centra SPU Nitra pripravili 8 zaujímavých a tematicky pestrých workshopov, ktoré pomôžu študentom oboch univerzít získať nové znalosti a skúsenosti s cieľom, aby si po ukončení štúdia ľahšie našli adekvátne uplatnenie v praxi.

Univerzitné dni v Nitre: Čaká vás zaujímavý program a pestré workshopy

Univerzitné kariérne dni sa konajú sa v termíne utorok 26. 4. –  streda 27. 4. 2022 na dvoch miestach. Dopoludňajšie workshopy budú prebiehať v priestoroch Študentského centra UKF v Nitre na Dražovskej 2. Popoludňajší program sa uskutoční v novootvorenom CoWork centre SPU Nitra na Internáte Mladosť (miestnosť v suteréne), na Štúrovej 2.

 

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články